Prítomnosť značky Xiaomi naprieč takmer kompletným spektrom gadgetov ťa už určite neprekvapí. Práve tento čínsky výrobca má vo výbere aj  nový mini strojček na holenie, ktorý si môžeš zadovážiť za lákavú cenu.

Holiaci strojček Xiaomi Zhibai je ďalším gadgetom v portfóliu tejto značky, ktorý za nízku cenu ponúka hodnotnú výbavu. Pevnú konštrukciu zaisťujú použité materiály, ku ktorým patrí vysokoodolná japonská oceľ. Vďaka ergonomickej konštrukcii budeš mať pohodlie počas holenia, ktoré zaistia dve rotačné hlavy s čepeľami od spoločnosti Toyota. Pre maximálny výsledok sú holiace nože umiestnené do uhla 27 stupňov a motor strojčeka dokáže vyvinúť výkon 8500 otáčok za minútu. Holenie aj pri tomto výkone prebieha za veľmi tichej prevádzky.

Rozmery zariadenia sú 50mm x 25.5mm x 63.5mm a váži len 86,5 gramov, vďaka čomu ho pohodlne zbalíš aj na cesty. Holiaci strojček od Xiaomi ponúka aj USB Type-C konektor, slúžiaci na nabíjanie. Vnútri zariadenia sa nachádzajú dve batérie s kapacitou 450 mAh, ktoré poskytnú dostatočný výkon a výrobca udáva výdrž na úrovni 45 minút pri plnej prevádzke. Na holiacom strojčeku nájdeš aj LED diódu, ktorá signalizuje nízky stav batérie. Nabitie batérie následne potrvá 8 hodín.

Minimálna aj cena

Predajca Geekbuying momentálne ponúka holiaci strojček Xiaomi Zhibai za nízkych 18,63 €. Stačí pritom využiť zľavový kód AXVRWNNC, ktorý z pôvodnej ceny odkrojí takmer 21 %. Pokiaľ si teda zatúžil po lacnom holiacom strojčeku, vyskúšať môžeš práve tento produkt od Xiaomi.

Kúpiť elektrický holiaci strojček od Xiaomi za 18 €
Zľavový kupón AXVRWNNC

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom