Xiaomi spolu so spoločnosťou Mijia patria už k osvedčeným dvojiciam, z ktorej spolupráce vzišlo množstvo kvalitných produktov. Jedným z nich je aj inteligentná nočná lampa, ktorú teraz nájdeš v skvelej akcii.

Xiaomi Mijia smart nočná lampa je skvelým gadgetom pre tvoju spálňu, detskú izbu či kanceláriu. Dizajn tohto kúska je veľmi elegantný a hodí sa tak do každej domácnosti. Lampa ti ponúka technológiu s farbami RGBW a nastaviteľnú teplotu svetla. Prispôsobovať si môžeš hodnoty v rozsahu 1700 až 6500K pri farbách studenej, teplej a klasickej bielej.

Najlepšie pritom je, že všetko si vieš pohodlne ovládať zo svojho smartfónu, keďže lampa disponuje Wi-Fi pripojením. Čo sa týka technických špecifikácií, nočná lampa od Xiaomi disponuje výkonom 10W, pričom svietivosť dosahuje 300 Lumenov. Životnosť lampy je udávaná až na hodnote 20 000 hodín, takže z tohto pohľadu sa nie je čoho báť. Produkt ponúka komfortné rozmery 10 x 10 x 22,10 cm.

Najnižšia cena v Európe

Produkty Xiaomi sú lákavé nielen z pohľadu funkčnosti, ale aj svojej ceny. Aj Mijia smart nočná lampa kompletne spĺňa tieto kritéria. Lampu, ktorú môžeš ovládať svojím smartfónom získaš teraz v akciovej cene. V našom FonTech Shope nájdeš zľavový kupón, ktorý zariadi okresanú cenovku 38 €. So štýlovou lampou tak môžeš doplniť svoju kanceláriu či izbu.

Kúpiť Xiaomi Mijia Smart Nočnú lampu za 38 € z EU skladu
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

Ako to už pri takto lákavých ponukách býva, treba byť rýchly. Dostupných je len 9 kusov, ktoré sa minú veľmi rýchlo. Skvelou správou je, že akcia sa uplatňuje v českom sklade, vďaka čomu ti táto moderná lampa dorazí expresne za 3 – 5 dní, pričom nebudeš doplácať nič naviac.

Kupón aplikuješ v košíku:

Zobraziť celú galériu (13)
Screenshot / Gearbest

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom