Ako iste veľmi dobre vieš, čínske Xiaomi patrí k najväčším technologickým spoločnostiam sveta. Darí sa mu hneď na viacerých frontoch, pričom okrem smartfónov sa nadmernej popularite tešia aj rôzne gadgety vrátane bezpečnostných kamier. Jednu z nich pritom môžeš teraz získať za skvelú cenu.

Reč je o 360° bezpečnostnej kamere, ktorá na sebe nesie logo MIJIA. Ide tak o produkt vyrábaný dcérskou spoločnosťou čínskeho technologického giganta. Stále je však samozrejmosťou prvotriedna kvalita spracovania, ako aj zaznamenávania videa. Konštrukcia je vyrobená z matného bieleho plastu, pričom sa na nenápadnej spodnej podstave nachádza kamera okrúhleho tvaru. Vďaka tomu dokáže zaznamenávať obsah vôkol celej svojej osi.

Smart funkcie s úžasným využitím

Samotné nahrávanie videa je uskutočňované v rozlíšení 1280 x 720 pixelov so snímkovou frekvenciou 15 fps, pričom záznam možno ukladať na microSD kartu, no podporované je aj streamovanie videa v reálnom čase cez mobilnú aplikáciu Mi Home. Tento šikovný gadget má v sebe totiž obsiahnutý Wi-Fi modul, ktorý po spárovaní so smartfónom streamuje video prostredníctvom internetu. V čase, kedy sa nenachádzaš doma, si tak na diaľku môžeš jednoducho prezrieť, či je všetko tak, ako byť má. Pomocou aplikácie je možné kameru otáčať o celých 360° okolo osi, ale aj v o 115° vo vertikálnej osi (zhora dolu a naopak).

Aby toho nebolo málo, kamerka obsahuje aj pohybový senzor, ktorý dokáže na vzdialenosť až 9 metrov zachytiť akýkoľvek pohyb. Ak teda tvoj domáci miláčik bude páchať neplechu alebo sa k tebe pokúsi niekto vlámať, aplikácia ťa na to upozorní. Spomínaného domáceho miláčika pritom budeš môcť v prípade jeho neposlušnosti vyhrešiť, keďže tento výrobok obsahuje aj vstavaný reproduktor. Vďaka nemu a tiež integrovanému mikrofónu je tiež možné prostredníctvom tejto kamery uskutočňovať videohovory.

Exkluzívna 46 % zľava

Čerešničkou na torte je schopnosť zaznamenávania videa aj v úplnej tme, za čo táto kamera vďačí 10 infračerveným LED-kám, ktoré sú v nej taktiež zabudované. Napájanie je riešené skrz elektrický adaptér, pričom priamo v konštrukcii nie je zabudovaný žiadny akumulátor.

Kúpiť 360° Xiaomi smart home kameru za 17 €
Zľavový kupón GBHSC69

Tento šikovný gadget však nepochybne najviac prekvapí svojou skvelou cenou, ktorá po zadaní kupónu GBHSC69 klesne o famóznych 46 % na sumu len 17 €. K dispozícii je však len 20 kupónov pre najrýchlejších zákazníkov.

Kupón je možné aplikovať v košíku:

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú