Je tu ďalší deň a s ním nový gadget od spoločnosti Xiaomi. Je ním bezdrôtová klávesnica, ktorá má jedinečný dizajn, s ktorým sa vrátiš zopár rokov do minulosti.

Novinku v podobe bezdrôtovej klávesnice Xiaomi MIIW nájdeš už aj v našom FonTech Shope a to za za 63 €. Táto cena je po aplikovaní kupónu GLIQMDUH a to hneď v druhom kroku nákupu.

Kúpiť bezdrôtovú klávesnicu Xiaomi MIIIW za 63 €
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

Samozrejmosťou je už doprava EU Priority Line, ktorá je v tomto prípade úplne zdarma a ponúka doručenie bez ďalších poplatkov.

Bezdrôtová klávesnica v retro štýle

Ak často píšeš na počítači, tak určite vieš, aká dôležitá je klávesnica. Znížený komfort vie pritom narobiť viac škody ako úžitku. Nájsť vyhovujúcu klávesnicu je však v dnešnej ponuke ťažké a rozhoduje viacero faktorov. Dôležitý je tvar kláves, zdvih, rozloženie a mnoho ďalšieho. Každému vyhovuje niečo iné, no Xiaomi sa snažilo nájsť akúsi zlatú strednú cestu, aby uspokojilo čo najviac zákazníkov.

Výsledkom je klávesnica Xiaomi MIIIW, ktorá je plnohodnotná, vrátane numerickej časti. Rozloženie kláves je anglické QWERTY a celkovo ich je 104. Klávesy sú vymeniteľné a jedná sa o klasické membránové spínače. Majú nízky zdvih a ich dizajn je pohľad veľmi príjemný. Celá klávesnica je vyrobená v kombinácií kov + ABS.

Pripojiť ju je možné ako ku systémom s OS Windows, tak aj k zariadeniam s macOS či Android. Využiť môžeš pripojenie cez Bluetooth, prípadne prostredníctvom 2,4 GHz pásma. Napájanie je batériové a to cez 2x AAA batérie. Dosah pripojenia v prípade Bluetooth je 10 metrov.

Výsledná cena po aplikovaní kupónu

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú