Zľavový ošiaľ sa pomaly končí a ty si si stále nenašiel smartfón, ktorý by ťa zaujal? Potom je viac než pravdepodobné, že by ťa mohol zaujať tento exkluzívny kúsok. Reč nie je o nikom inom, než Xiaomi Mi 8 Pro s krásnym priehľadným zadným krytom, na ktorý si už určite počul nejakú tú chválu. Niet sa čomu čudovať, nakoľko sa jedná o skvelú výbavu a špičkový dizajn.

Najvýkonnejší Xiaomi smartfón v globálnej verzii

Vrcholový model vlajkovej lode je momentálne k dispozícii v našom FonTech Shope vďaka kupónu za doteraz najnižšiu cenu. Smartfón je oficiálnou globálnou verziou s SK aj CZ jazykom, európskou nabíjačkou a kompletnou podporou sietí.

Kúpiť Xiaomi Mi 8 Pro Transparent (8 GB + 128 GB) – Globálna verzia len za 364 €

Počet kusov je však obmedzený, a tak znova platí, že tohto krásavca môžu získať len tí najrýchlejší. Ako spôsob dopravy odporúčame zvoliť možnosť EU Priority Line, čo zaručí doručenie bez ďalších poplatkov. Voči slovenskej cene, ktorá predstavuje približne 450 €, tak ušetríš takmer 100 €. To už je rozhodne ponuka, nad ktorou netreba veľmi dlho rozmýšľať.

Výkonný a krásny zároveň

Začneme hneď prvou vlastnosťou, ktorá poteší asi každého. Jedná sa o čítačku prstov priamo v displeji, vďaka čomu sa Xiaomi zaradilo medzi zatiaľ úzku skupinu výrobcov, ktorí ponúkajú toto inovatívne riešenie. V rámci dizajnu určite vynikne 6,21-palcový Super AMOLED displej a v neposlednom rade priehľadný kryt, ktorý dodáva smartfónu nádych výnimočnosti.

Horná strana displeja obsahuje výrez, ktorý je možné v nastaveniach softvérovo skryť. O kvalitu fotografií sa postará duálny zadný snímač s rozlíšením 12 MPx. Primárny snímač má svetelnosť f/1,8 a veľkosť pixelov 1,4 μm. Sekundárny má veľkosť pixelov 1 μm a svetelnosť f/2,4 a v nedávnom DxOmark hodnotení dosiahol skvelé výsledky.

Mi 8 Pro disponuje výkonným procesorom Snapdragon 845, ktorý si hravo poradí s každou operáciou. Doplnený je o 8 GB RAM a 128 GB vnútornú pamäť. Smartfón je poháňaný systémom Android 8.1 (Oreo) so špičkovou nadstavbou MIUI 10. V neposlednom rade nechýba ani podpora VoLTE či Bluetooth 5.0. Batéria má kapacitu 3000 mAh a podporuje rýchle nabíjanie Quick Charge 4+.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom