Na Xiaomi Mi6 netrpezlivo čakalo niekoľko miliónov fanúšikov tohto čínskeho giganta z celého sveta. Dňa 19. apríla nám bol oficiálne odhalený, pričom výrobca opäť ohúril kombináciou perfektného výkonu a skvelej ceny. 

Už je všeobecne známe, že čím je nejaký produkt dlhšie na trhu, tým viac klesá jeho cena a toto isté sa uplatňuje aj pri smartfónoch. Aj keď je Xiaomi Mi6 na trhu len veľmi krátko, jeho cena už stihla padnúť o niekoľko desiatok eur. Hneď na začiatku predaja sme ťa informovali o najvýhodnejšej kúpe tohto čínskeho monštra, pričom v tej dobe bol k dispozícii za najlacnejších 440 €. Druhou métou bola cena 398 €, o ktorej sme ti dali vedieť presne 6. mája. Teraz, po približne dvoch týždňoch zažíva Mi6-ka ďalšie zlacnenie. Veľký podiel má na tomto fakte aktuálne prebiehajúca vojna e-shopov o čo najnižšie ceny tých najhorúcejších produktov.

Xiaomi Mi6zdroj fotografie: Zaeke

Kúpiť výkonné Xiaomi Mi6 za 388 €
Zľavový kupón Xiaomi6

Ak si na Xiaomi Mi6 brúsiš zuby, teraz je tá vhodná chvíľa na jeho kúpu. Vďaka kupónu Xiaomi6 môže byť najnovšia vlajková loď z Číny tvoja za perfektných 388 €, čím sa Mi6-ka stáva ešte zaujímavejšou aj pre nás, Európanov. Za túto cenu pritom dostaneš rovnaký výkon ako ponúka dvakrát drahší juhokórejský konkurent, Samsung Galaxy S8.

Xiaomi Mi6zdroj fotografie: Zaeke

V krásnom sklenenom tele Xiaomi Mi6 je osadený pomerne kompaktný 5,15″ FullHD displej, pod ktorým nájdeme aj snímač odtlačkov prstov. Novinku poháňa jeden z aktuálne najvýkonnejších procesorov, 8-jadrový Snapdragon 835. Pri výpočtových operáciách mu vypomáha operačná pamäť RAM typu LPDDR4x s kapacitou až 6 GB, pri náročných hrách zasa grafický akcelerátor Adreno 540. Nechýba ani 64 GB vnútornej pamäte už v základe.


zdroj fotografie: Zaeke

Veľkým lákadlom Xiaomi Mi6 je aj jeho zadný duálny fotoaparát s rozlíšením 12 MPx, ktorý obsahuje aj 2-násobný optický zoom, 4-osovú optickú stabilizáciu obrazu či clonu f/1.8. Medzi ďalšou výbavou Mi6-ky nájdeme 3350 mAh batériu, novú WiFi anténu s väčším dosahom, USB Type-C konektor, ktorý slúži aj na prehrávanie hudby či DualSIM funkcionalitu, no bohužiaľ bez plnej podpory LTE sietí. Ak už si pre Mi6-ku rozhodnutý, počítať by si mal aj s prípadnými colnými poplatkami. Taktiež je dobré vedieť, že Xiaomi Mi6 je aktuálne v predpredaji a odosielanie objednávok začne 10. júna.


zdroj fotografie: Zaeke

Kupón aplikuješ v košíku napravo:

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP