Čínske Xiaomi je známe častým predstavovaním kvalitných smartfónov, i keď teraz už pomerne dlho žiadny nový nepredstavilo. Okrem zariadení nižšej, strednej a vyššej triedy občas vyrobí aj limitované edície.

Najnovšie sa tak stalo s aktuálnou vlajkovou loďoub Mi6. Spoločnosť si na spoluprácu zavolala ikonického čínskeho herca, ktorý sa preslávil najmä vďaka kung-fu a akčným filmom. Hovoríme, samozrejme, o Jackie Chanovi. Práve jeho autogram sa bude nachádzať na balení špeciálnej Mi6-ky a zrejme aj na zadnej strane zariadenia. Na sociálnej sieti Weibo zverejnilo Xiaomi zopár fotografií, no tie sa týkajú len balenia Mi6-ky a stretnutia s Chanom. Ako je už zvykom, zvyšná výbava smartfónu bude totožná s originálom, takže zákazníci si budú priplácať „iba“ za autogram.

xiaomi mi6
zdroj fotografie: Xiaomi

Nenechaj si ujsť
Recenzia | Xiaomi Mi6 je ďalší fenomenálny smartfón od Xiaomi! Má len jeden vážny (dočasný) nedostatok

Xiaomi Mi6 ponúka 5.15-palcový FullHD displej, krásne sklenené telo, procesor Snapdragon 835 či 4/6 GB RAM. Úložisko je dostupné v 64/128 GB verzii, no limitovaná edícia Jackie Chana bude dostupná iba v tej najvyššej verzii, teda so 6 GB RAM a 128 GB úložiskom. Na zadnej strane je umiestnený výborný 12 MPx duálny fotoaparát a pre selfie fotky je k dispozícii 8 MPx snímač. Na záver spomenieme 3350 mAh batériu, ktorá dokáže poskytnú prekvapivú výdrž. Očakáva sa, že špeciálna edícia príde aj s úpravami vzhľadu nadstavby MIUI. Čo sa týka ceny, tak tá bude iba trochu vyššia oproti originálnej verzii.

zdroj fotografií: Xiaomi

Xiaomi Mi6 so 6 GB RAM, 128 GB ROM a autogramom Jackie Chana vyjde jeho priaznivcov na 3199 juanov, čo je v prepočte okolo 412 €. Pre porovnanie, originálna verzia bez autogramu stojí Číňanov 2899 juanov, teda 373 €. Na čínskej sociálnej sieti Weibo oň dokonca prebieha súťaž.

Zobraziť cenu Xiaomi Mi6 pre nás

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom