banner-mi5s
Vyzerá to tak, že smartfón s kódovým názvom Xiaomi Meri je naozaj Xiaomi Mi5c a informácie o tejto pripravovanej novinke sa objavujú čoraz častejšie. Dnes to sú ďalšie fotografie zobrazujúce prednú a zadnú stranu tohto elegantného zariadenia. Xiaomi Mi5c by mohol byť predstavený už čoskoro.

Najnovšie fotografie sa objavili na čínskej stránke Weibo a aj napriek tomu, že užívateľ, ktorý ich zverejnil neuviedol názov zariadenia, malo by ísť o rendre pripravovaného Xiaomi Mi5c. Už známy čínsky leakster @kjuma uverejnil dve fotografie, pričom jedna z nich vyzerá ako screenshot z e-shopu. Na tomto screenshote sa dokonca nachádza cena zariadenia, ktorá by mohla byť na domovskom trhu stanovená na 999 juanov, teda približne 136 €.

Xiaomi Mi4c môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

mi-5c-3

Novinka z dielne čínskeho výrobcu má naozaj krásny kovový dizajn, kde z prednej strany ohraničuje 5,5-palcový displej elegantné 2.5D zahnutie a tenké rámiky. Xiaomi Mi5c by mal byť podľa informácií prvým smartfónom s ich vlastným procesorom od Xiaomi, ktorý ponesie názov Pinecone. Budúci smartfón strednej triedy bude vybavený aj 3 GB RAM pamäťou. Chýbať nebude ani hardvérové domovské tlačidlo so zabudovaným skenerom odtlačkov prstov. Zdroj taktiež odhalil, že Xiaomi Mi5c by mohlo byť dostupné už 12. decembra, kedy má Xiaomi naplánované výpredaje pre záujemcov z domovskej Číny.

mi-5c-2

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP