banner-mi5
Prichádza moment, na ktorý tí najväčší fanúšikovia čínskych smartfónov čakajú už niekoľko rokov. Najznámejší čínsky výrobca smartfónov, Xiaomi, dnešným dňom oficiálne vstupuje na slovenský trh! 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Na oficiálny predaj Xiaomi zariadení na slovenskom, ale aj európskom trhu až doteraz čakalo nespočetné množstvo fanúšikov. Naše prosby sa teraz naplnili a Xiaomi na náš trh vstupuje s poriadnou bombou! Sklady slovenských obchodov sa už čoskoro naplnia kusmi najnovšej vlajkovej lodi tohto výrobcu – Xiaomi Mi5. Tá sa bude u nás predávať za naozaj neuveriteľnú cenu. 270 eur, to je suma za najnižšiu, 32 GB verziu Xiaomi Mi5! Za 64 GB verziu potom zaplatíte len 315 €, zatiaľ čo najvyššia keramická verzia, Xiaomi Mi5 Pro, vás vyjde na skvelých 365 €! Xiaomi teda zachovalo pôvodné čínske ceny aj pre náš trh, čím ostatným výrobcom poriadne zavarilo. Xiaomi Mi5 už môžete nájsť v ponuke prvých slovenských e-shopov na tejto stránke.

Xiaomi Mi5 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


xiaomi-mi5-recenzia-nahlad3
Spolu s oficiálnym predajom Xiaomi Mi5 samozrejme prichádza aj plnohodnotná dvojročná záruka a oficiálne Xiaomi stredisko, ktoré po novom sídli v Bratislave. Stredisko zatiaľ ponúka opravy len pre model Mi5, no výrobca prisľúbil aj ďalšie rozširovanie portfólia smartfónov na našom trhu. Čo sa dostupnosti samotného smartfónu týka, podľa Xiaomi budú prvé kusy pre záujemcov prichystané behom najbližších pár dní. Najlepší smartfón od Xiaomi doteraz prichádza s 5,15-palcovým FullHD displejom, procesorom Snapdragon 820, 3 / 4 GB RAM pamäťou, 32, 64 alebo 128 GB úložiskom, 3000 mAh batériou s technológiou rýchleho nabíjania Qualcomm Quick Charge 3.0, najnovším Androidom 6.0 s nadstavbou MIUI 7.2 a s úžasným 16 MPx fotoaparátom, ktorý navyše disponuje 4-osovou optickou stabilizáciou obrazu. Bohužiaľ, popri DualSIM nás samozrejme mrzí nie úplná podpora európskych 4G LTE frekvencií.

xiaomi-mi5-pro-predaj-1

Všetkým našim čitateľom želáme pekný 1. apríl! :)

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú