Rýchlo rastúca čínska spoločnosť Xiaomi pred pár mesiacmi, presnejšie v januári, predstavila dvojicu nových vlajkových lodí, ktoré sme u Xiaomi ešte nevideli. Ide o Xiaomi Mi Note a vylepšenú verziu Mi Note Pro. Mnoho fanúšikov (vrátane nás) však očakávalo nástupcu minuloročného Xiaomi Mi4, ktorého sme sa nakoniec nedočkali.

[/blockquote]

Kde najlacnejšie kúpim Xiaomi Mi4?

Nástupca populárneho Xiaomi Mi4 bude s najväčšou pravdepodobnosťou niesť názov Xiaomi Mi5. Podľa najnovších informácií by mala byť táto nová zbraň Xiaomi predstavená niekedy v poslednom štvrťroku 2015. To znamená, že nový Mi5 príde viac ako rok po minuloročnom Mi4, ktorý bol predstavený v júli 2014.

banner_ibuygou
O špecifikáciách Xiaomi Mi5 nemáme zatiaľ žiadne oficiálne informácie, no očakáva sa, že nový čínsky TOP smartfón príde s 5 až 5,2-palcovým displejom. Keďže Xiaomi uzavrelo spoluprácu s najväčším výrobcom mobilných procesorov, Qualcomm, môžeme tiež očakávať, že Mi5 bude disponovať jedným z najnovších Snapdragon procesorov.

Sleduj FónyzČíny.sk na Facebooku a Google+!

CEO a spoluzakladateľ spoločnosti Xiaomi, Lei Jun, tiež nedávno zverejnil fotografiu znázorňujúcu prototypy rôznych Xiaomi smartfónov, vrátane Redmi Note, Mi2, Mi3 a Mi4. K fotografii dodal, že každý ich smartfón mal pred oficiálnym predstavením päť alebo šesť prototypov. Je teda dosť možné, že Xiaomi už testuje jeden z prototypov očakávaného Xiaomi Mi5.

Xiaomi-prototypes-Mi5-thumb

Prototypy Xiaomi smartfónov

Zdroj: Phonearena.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP