banner-redmi-note-3-pro
V súčasnosti sa všetko točí len okolo čerstvej vlajkovej lodi čínskeho velikána Xiaomi, Xiaomi Mi5. Zabúdať by sme však nemali ani na nádherný model Xiaomi Mi4s, ktorý bol predstavený ešte pred Mi5 a ktorým nás Xiaomi milo prekvapilo. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Xiaomi Mi4s je taktiež veľmi zaujímavý smartfón a vychádza z legendárneho Xiaomi Mi4. Mi4s však po novom prináša prémiovejší dizajn a spracovanie, keďže na výrobu jeho konštrukcie boli použité materiály ako sklo na zadnej strane či kov po obvode konštrukcie zariadenia. Dizajn Xiaomi Mi4s je naozaj oku lahodiaci a Xiaomi ponúka hneď 4 farebné varianty novinky – čiernu, bielu, zlatú a ružovú. Na svoje si tak príde aj nežnejšie pohlavie. Oproti Mi4 tiež pribudol snímač odtlačkov prstov na zadnej strane, ktorá pod sklom ukrýva zaujímavú textúru. Krásu Xiaomi Mi4s perfektne vyjadrujú oficiálne fotografie od výrobcu.

XIAOMI Mi4 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


xiaomi-mi4s-cena-specs-4

Aj keď sa Xiaomi Mi4s bude predávať len v Číne, my poznáme približné ceny aj pre nás, Slovákov. E-shop iBuygou.com, ktorý je už niekoľko rokov známy predajom originálnych Xiaomi smartfónov, novinku zaradil do predpredaja. Keďže Mi4s je vyrábaná len v jednej verzii, cena je nasledovná:

Cena je samozrejme vyššia, ako tá oficiálna čínska, no tak to je vždy. Popravde, za takto nadupaný smartfón je aj cena iBuygou.com veľmi prijateľná. Mi4s si môžete zakúpiť s plnohodnotnou dvojročnou záruku (príplatok necelých 5 €) a k cene je potrebné prirátať ešte poštovné približne 16 €. Dopravu až pred dvere vášho domu zabezpečuje spoločnosť DHL a dodanie od odoslania zásielky trvá maximálne 3-5 dní. Colné poplatky (DPH) sa pri objednávaní z iBuygou.com neplatia.

[aps_product id=“21410″]

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP