banner-honor7
Minuloročná vlajková loď Xiaomi, Mi4, ešte stále patrí medzi top smartfóny na trhu. Síce to nie je už najvýkonnejšie zariadenie, ale jeho cena stále klesá, takže sa stáva čoraz viac výhodnejším.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Najnovšie zníženie ceny uskutočnil náš partnerský e-shop Everbuying.net, ktorý ponúka smartfón v akcii len za 198 eur, pri využití zľavového kupónu MI4. To je viac ako o 70 € menej ako najlacnejší Mi4 na Slovensku. O smartfóne sa toho môžete dozvedieť o dosť viac v našej recenzii TU, ale v skratke ponúkne dobrý výkon, kvalitnú konštrukciu, dobrý displej a obrovskú batériu. Na papieroch má 5-palcový FullHD displej, Snapdragon 801, 3 GB RAM, 16 GB internej pamäte, 13 MPx zadný fotoaparát, 8 MPx prednú kameru, 3 080 mAh batériu, LTE, Bluetooth 4.0 a Android 4.4 s nadstavbou MIUI 7. Bohužiaľ, neobsahuje NFC, ale väčšina ľudí NFC aj tak nevyužíva.

XIAOMI Mi4 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

SAMSUNG CSC
Ako sme už spomínali, akciu ponúka Everbuying.net a na internete nie je veľa smartfónov, ktoré kúpite za cenu okolo 200 € a ponúknu takto kvalitnú konštrukciu a aj fantastický výkon. Toto je zatiaľ najnižšia cena, za ktorú sa Xiaomi Mi4 kedy predával!

Xiaomi Mi4 najlacnejšie kúpite v e-shope Everbuying.net!

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú