Či už sa o virtuálnu realitu zaujímaš alebo sa iba chceš začať zaujímať, cesta vedie cez náhlavnú VR súpravu. Tých nájdeme na internete naozaj veľa, no nie všetky sú na nosenie pohodlné a nie všetky sú perfektne podporované. 

Pri značke Xiaomi si môžeme byť kvalitou istí vo všetkých produktoch a výnimkou nie je ani headset Mi VR Play. Ten v prvom rade zaujme prvotriednou konštrukciou, ktorá sa pýši elastanom a veľmi nízkou hmotnosťou. Vďaka tomu je headset pohodlný na nosenie aj na dlhšiu dobu. Dvojsmerový zips zabezpečuje jednoduchý a bezpečný prístup k otvoru pre smartfón. Podporované sú uhlopriečky od 4.7 do 5.7 palcov, takže vmestí sa doň naozaj takmer každý. Otvor navyše obsahuje dve diery pre fotoaparát, takže fotenie je možné aj v zatvorenom headsete.

xiaomi mi vr play
zdroj fotografie: Xiaomi

Po nainštalovaní príslušných aplikácií si môžeš zahrať hry s realistickým zážitkom alebo sa prechádzať po miestach, o ktorých si doteraz iba sníval. Headset od Xiaomi je taktiež vhodný na pozeranie 3D filmov alebo panorám s pocitom, ako keby si sa nachádzal v kine. Veľkým dôvodom na kúpu je aj jeho aktuálna cena. Tá za poslednú dobu poriadne klesla a vďaka kupónu si ho môžeš kúpiť doslova za pár eur.

xiaomi mi vr play
zdroj fotografie: Xiaomi

Kúpiť Xiaomi Mi VR Play za 8,59 €
Zľavový kupón VRGRLASS9

E-shop Cafago ho ponúka pri voľbe čínskeho skladu a po použití kupónu VRGRLASS9 za bravúrnych 8,59 €. Výber dopravy už závisí od teba, pričom je k dispozícii bezplatné doručenie poštou, no za príplatok môže doraziť balíček aj skôr.

xiaomi mi vr play
zdroj fotografie: Screenshot / Cafago

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom