banner-mi5s-plusPosledná konferencia Xiaomi bola pre túto spoločnosť významným míľnikom. Predstavila na nej svoje najnovšie zariadenia. Okrem dlho očakávaného Xiaomi Mi Note 2 a revolučného Mi MIX sme sa dočkali aj ďalšieho headsetu virtuálnej reality. Gigant totiž predstavil nové Mi VR okuliare.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Xiaomi napreduje úžasným tempom, preto niet divu, že sa spoločnosť angažuje vo viacerých technológiách. Nový headset pre smartfóny je už druhým v poradí. Oproti predchádzajúcemu modelu ide o naozaj veľký krok vpred. A tak, ako tomu bolo doteraz, aj tieto VR okuliare okrem skvelých inovácií so sebou prinášajú skvelú cenu. Novinku si budeme môcť zakúpiť už za 27 €!

xiaomi-vr-okuliare

TIP: Xiaomi Mi Note 2 oficiálne

Táto novinka je plne kompatibilná s najnovšími smartfónmi od Xiaomi. Konkrétne sa jedná o čerstvo predstavený high-end Mi Note 2. Zoznam dopĺňajú okrem klasickej Mi5-ky aj Mi5S a zväčšený model Mi5S Plus s duálnym fotoaparátom. Xiaomi sa vrámci možností snažila priniesť pre potenciálnych používateľov čo najlepší zážitok zo sledovania filmov, hrania hier a iného obsahu určeného pre VR.

xiaomi-vr-senzor

Medzi najväčšie inovácie patrí hlavne vstavaný pohybový senzor, ktorý zabezpečí až 16-násobne väčšiu citlivosť pohybu, čiže každý pohyb hlavou bude oveľa rýchlejší a presnejší. Vďaka neskutočne malému oneskoreniu, ktorého hodnota je len 16 ms, používateľ ani nepostrehne oneskorenie obrazu pri pohybe, čo len znova dokazuje, ako veľmi Xiaomi záleží na zákazníkoch.

xiaomi-vr

Skvelý pocit z pohybu vo svete virtuálnej reality zabezpečí aj 9-osí ovládač pohybu, vďaka ktorému bude otáčanie hlavou oveľa presnejšie ako kedykoľvek predtým. Celkovo sú nové VR okuliare skutočne vydareným doplnkom pre rozšírenú realitu pomocou smartfónu, s ktorou si budete môcť naplno vychutnať celý obsah, ktorý ponúka nový MIUI VR obchod.

xiaomi-mi-vr-oficialne

miui-vr-store

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
16%
Páči sa mi to
64%
Chcem to
16%
Mám to
4%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Matúš Mitro
Milovník nových technológií, obzvlášť tých zo sveta smartfónov, ktoré mu učarovali už poriadne dávno. Má rád dobrú hudbu, nepohrdne kvalitným filmom, ale ani debatou o rôznych inováciách. Kontakt: [email protected]