Moderné TV boxy umožňujú premeniť aj obyčajné televízory na poriadne nadupané inteligentné zariadenia. S nimi je potom možné sledovať obsah v tej najvyššej kvalite a navyše ani nestoja príliš veľa. Takýto šikovný TV box má vo svojej ponuke taktiež čínske Xiaomi, ktoré používateľom pomocou neho umožňuje pozerať filmy napríklad v 4K. 

Najnižšia cena sa opakuje

Xiaomi Mi TV Box je jeden z najobľúbenejších TV Boxov s Androidom. Ako všetky Xiaomi produkty, aj Mi TV Box prichádza s najlepším pomerom ceny a výkonu. Teraz je dostupný v medzinárodnej verzii s anglickým jazykom za absolútne najnižšiu cenu v histórii! V našom FonTech Shope nájdeš tento kúsok za perfektných 48 €.

Kúpiť Xiaomi Mi TV box za necelých 48 €
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

Skvelou správou je aj dostupnosť známej dopravy EU Express, vďaka ktorej sa nemusíš obávať ani zastavenia zásielky na colnici. Za poštovné zaplatíš približne 7 €. Teraz máš teda jedinečnú príležitosť poriadne rozšíriť možnosti svojho televízora. Neváhaj, pretože akcia je limitovaná nielen časom, ale aj počtom kusov, ktoré miznú ako huby po daždi.

Najobľúbenejší TV Box s natívnou podporou Netflixu

Počas horúcich letných dní sa mnohí ľudia vyberú von užívať si teplo alebo sa schladiť k moru. Niektorí si zasa radi užijú svoje voľné chvíle pozeraním obľúbených filmov v televízii. Teraz však aj obyčajné televízor môže disponovať mnohými funkciami a možnosťami ako tvoj Android smartfón či tablet. S bezdrôtovým Wi-Fi pripojením sa tak používateľ dostane k širokej ponuke obsahu v najvyššej 4K kvalite aj prostredníctvom známej služby Netflix. Xiaomi Mi TV Box nie je určený výhradne len na pozeranie filmov, ale tiež na prehrávanie hudby, prezeranie fotografií či webových stránok.

Všetky tieto možnosti sú k dispozícií vďaka operačnému systému Android TV 6.0. Ten na pripojenie k internetu využíva Wi-Fi v štandarde 802.11a/b/g/n/ac, no nechýba ani bezdrôtová technológia Bluetooth. Výkon zabezpečuje 4-jadrový procesor s jadrami Cortex-A53 a taktom 2 GHz. Filmy či videá v 4K kvalite pri 60 fps sú zobrazované prostredníctvom grafického akcelerátora Mali-450. K tomu všetkému sa pridáva aj operačná pamäť RAM o veľkosti 2 GB a slušných 8 GB interného úložiska.

Pocit ako v kinosále

Xiaomi Mi TV Box podporuje aj mnoho formátov videa, medzi ktorými nechýba ani prehrávanie HDR obsahu. Kvalitnú reprodukciu zvuku zabezpečujú štandardy DTS a Dolby Digital Plus, s ktorými sa bude majiteľ tohto boxu so správnymi reproduktormi cítiť doslova ako v kinosále. Predinštalovaný Obchod Play navyše umožňuje vybrať si spomedzi mnohých ponúkaných aplikácií pre televízory. To všetko ponúka Xiaomi Mi TV box v kvalitnej konštrukcii s oku lahodiacim dizajnom, ktorý dokonca vyhral ceny „Good Desing Award“ a „Reddot Design Award“.

V balení sa tiež nachádza šikovný ovládač. Pripojenie boxu k televízoru je nesmierne jednoduché. Stačí len zapojiť HDMI kábel do oboch zariadení, pripojiť sa k Wi-Fi a užívať si všetky možnosti, ktoré výrobca do svojho TV boxu vložil.

TIP pre majiteľov TV boxov: Aplikácia KODI plná najnovších filmov

Ak si sa pre Xiaomi Mi TV Box rozhodol, určite by ti v ňom nemala chýbať aplikácia KODI. Ide o veľmi populárnu aplikáciu pre streamovanie filmov, ktorá je dostupná pre mnoho platforiem, a teda aj pre Android TV. Jednoduchou inštaláciou repozitárov získaš prístup k tisíckam filmom, či už s dabingom alebo slovenskými titulkami. Ako na to sa dozvieš vo videu nižšie.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom