Jedným z veľmi úspešných Xiaomi gadgetov do domácnosti je Mi TV Box pre televízory. Zariadenie dokáže aj do obyčajného televízora priniesť inteligentné funkcie a používatelia sa teraz môžu tešiť na novú aktualizáciu.

Xiaomi totiž začalo s inováciou svojho TV boxu. Od začiatku týždňa prichádza používateľom nová aktualizácia, ktorá updatuje súčasný systém. Xiaomi pritom prechádza z Android 6 Marshmallow rovno na Android 8.0 Oreo. Ešte na začiatku mája výrobca spustil beta program, no teraz by mali vylepšenie dostať všetky zariadenia. O novej aktualizácii informujú mnohí používatelia na diskusnom fóre spoločnosti. Príchod aktualizácie potvrdzujeme aj my, nakoľko nový Android 8.0 Oreo sme už dostali aj na naše redakčné kusy Mi TV Boxu.

Kúpiť Xiaomi Mi TV Box za najnižších 48 €
Zľavový kupón: TVBOXMI

Novinka prináša očakávané zmeny v optimalizácii výkonu, ale dostupné budú aj ďalšie funkcie. Domovskú obrazovku bude možné opäť výraznejšie personalizovať a pribudne aj rozšírenejšia spolupráca s virtuálnym Google Asistentom. Celkovo má update veľkosť takmer 616 MB. Ak aj ty vlastníš Mi TV Box a aktualizácia ti ešte nedorazila, v nastaveniach ju môžeš automaticky vyhľadať. Ak ho ešte náhodou nevlastníš, túto chybu by si mal napraviť. Zakúpiť si ho môžeš za aktuálne najnižších 48 €. Zľavu ti poskytne kupón TVBOXMI.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom