Inteligentné televízie sú jedny z najžiadanejších produktov v portfóliu čínskeho giganta Xiaomi. Dlho bol však ich nákup, pre nás, Európanov, takmer nemožný. Známy predajca Gearbest ich však predáva aj s možnosťou dopravy do Európy. Takýmto spôsobom tak kúpiš za perfektnú cenu aj Xiaomi Mi TV 4A.

Modelový rad cenovo dostupných Xiaomi Mi TV 4A smart televízorov nájdeme v ponuke známeho Gearbestu už dlhšie a stal sa jediným predajcom, ktorý smart TV od Xiaomi dokáže za prijateľný peniaz prepraviť domov k európskym zákazníkom.

Za jednu z najnižších cien

Predajca Gearbest vo svojej ponuke má aj Xiaomi Mi TV 4A s dostupnosťou pre európskych zákazníkov. Konkrétne ide 43-palcový model s FullHD rozlíšením, ktorý si môžeš aj ty objednať v aktuálnom bleskovom výpredaji. Mi TV 4A 43″ kúpiš za fantastických 274 €!

Kúpiť Xiaomi Mi TV 4A 43″ za 274 €
Bezpečný nákup vo FonTech Shope

Ešte lepšie na tom ale je, že doprava Europe Railway Priority Mail ťa vyjde na stále prijateľných 22 € a nová smart TV ti pritom domov dorazí bez ďalších poplatkov.

Výbava na úrovni

Obsah zobrazuje vo Full HD rozlíšení a poskytuje 178° pozorovací uhol, obnovovaciu frekvenciu 60 Hz, skvelú sýtosť farieb a ovládanie gestami. K dispozícii je tiež ovládanie hlasom vďaka technológii Sogou ASR na rozoznanie reči s presnosťou až 97 %. Spoľahlivú funkčnosť zabezpečuje 4-jadrový procesor Amlogic T962 s frekvenciou 1.5 GHz spolu s 2 GB DDR4 RAM pamäťou. Úložisko ponúka 8 GB kapacitu a slúžiť môže ako skladovací priestor pre fotky, hudbu či videá.

Mi TV 4A nemá problém ani s hrami, ktoré si zahráš vďaka grafickému čipu Mali-450 MP5 s taktom 750 MHz. Samozrejmosťou je skvelý zvuk, ktorý obstarávajú dva 6W reproduktory a najnovšia technológia Dolby Sound s virtuálnym priestorovým zvukom, vylepšenými basmi, posilneným dialógom a automatickým nastavením hlasitosti. Samozrejmosťou je aj WiFi 802.11 a/b/g/n/ac či Bluetooth v4.2. Čo sa týka konektorov, Xiaomi Mi TV 4A obsahuje dva HDMI 2.0 konektory, dva USB 2.0 porty, Mi Port a Ethernet pre pripojenie sieťového kábla.

Pokročilý operačný systém

Xiaomi Mi TV 4A beží na špeciálne upravenej nadstavbe Androidu, ktorá ti ponúkne množstvo obsahu. Zároveň ti však uľahčí vyhľadávanie tvojich obľúbených filmov, čím ti ušetrí množstvo času a v niektorých prípadoch aj nervov. Ide o nadstavba MIUI TV s jednoduchým a praktickým dizajnom. Systém sa tiež vďaka umelej inteligencii postupne učí, ako zariadenie používaš, a tak bude ovládanie a komunikácia s ním časom prirodzenejšia.

Zobraziť celú galériu (7)
Youtube / Screenshot

Obsahuje aj rôzne aplikácie na sledovanie videa, počúvanie hudby, informácie o počasí a nechýbajú ani hry. Tiež je možné televízor prepojiť s viacerými zariadeniami naraz. Dokonca môžeš svoj smartfón použiť ako diaľkový ovládač. Systém je možné preložiť do angličtiny jednoduchým nainštalovaním TEJTO aplikácie.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom