Xiaomi začalo pôsobiť na slovenskom trhu ešte koncom minulého roka, kedy k nám prinieslo len zopár svojich produktov. Počet ponúkaných smartfónov, doplnkov a ďalších zariadení sa však postupne rozšíril rovnako ako množstvo zákazníkov, na ktorých teraz čaká predvianočné prekvapenie. Ďalšie 2 predajne Mi Store budú otvorené v Bratislave a Žiline, pričom Xiaomi nezabudne ani na skvelé akcie na vybrané smartfóny a gadgety.

Pred pár dňami Xiaomi potešilo slovenských fanúšikov a rozšírilo priestory Mi Store v obchodnom centre Bory Mall v Bratislave. Od decembra minulého roka to bola jediná predajňa spoločnosti na Slovensku, no už čoskoro sa k nej pridajú ďalšie. Xiaomi totiž už 14. decembra o 11:00 otvorí ďalšiu predajňu v obchodnom centre Avion v Bratislave, ale aj v žilinskom Auparku.

Nové predajne a výnimočné ceny

Pri príležitosti tejto akcie sa zákazníci môžu tešiť tiež na výborné zľavy na obľúbené zariadenia, čo slovenská pobočka Xiaomi propaguje aj na Facebooku. Všetci návštevníci, ktorí sa prídu na otvorenie nových predajní pozrieť, budú mať možnosť kúpiť si skvelé smartfóny a gadgety za výrazné akciové ceny. Zároveň sa fanúšikovia spoločnosti môžu zapojiť aj do ankety, v ktorej môžu nakoniec vyhrať ďalšie skvelé produkty.

Nenechaj si ujsť
Xiaomi rozširuje svoje obzory. Uzavrelo partnerstvo s najväčšou nábytkárskou firmou sveta

Xiaomi do súťaže prinieslo smartfón Mi MIX 2S 64 GB, Mi A2 32 GB, ale aj robotický vysávač Mi Robotický vysávač a Xiaomi Mi TV Box. Zľavy od 50 % sú tak dostatočným dôvodom na to, aby nové predajne Mi Store prilákali do svojich priestorov mnoho zákazníkov, ktorí môžu pri tejto príležitosti vyriešiť problém s vianočnými darčekmi. Stále však platí, že kto skôr príde, ten skôr melie.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP