Obrovský výber produktov do domácností mätie mnohých zákazníkov, ktorí si často nevedia zvoliť to správne zariadenie. Voľbu im však uľahčuje čínsky gigant so svojim skvelým vysávačom, ktorý sa postará o čistú podlahu, aj keď nie je nikto doma. Inteligentný Xiaomi vysávač je pri upratovaní domácnosti bez námahy jednoznačne najlepšou voľbou za tú najlepšiu cenu na trhu.

Ohromný katalóg zariadení od Xiaomi je neraz plný mnohých prekvapivých produktov, ktoré si však vďaka vlastnostiam a cene zákazníci zamilujú. Inak tomu nie je ani pri inteligentnom vysávači Mi Robot Vacuum. Elegantne spracovaná konštrukcia ponúka moderný vzhľad. Svojimi schopnosťami presvedčil o správnej kúpe už mnohých spokojných používateľov. Teraz prichádza opäť a svoje služby ponúka za ešte nižší peniaz.

Šikovný pomocník do každej domácnosti

V útrobách tohto inteligentného vysávača sa skrýva skvelá výbava, ktorá si hravo poradí s každým neporiadkom na podlahe. Pred nechcenou kolíziou s nábytkom ho pritom chránia hlavné laserové senzory, ktoré monitorujú okolie a merajú vzdialenosť objektov až 1 800-krát za sekundu. Proti pádom zo schodov, alebo iných vyvýšených miest je Xiaomi Mi Robot Vacuum chránený odozvou ďalších snímačov.

Dokopy 12 senzorov tak zabezpečuje plynulý a bezpečný pohyb vysávača vo všetkých priestoroch, pričom informácie z nich spracúva až trojica procesorov, ktorá vyhodnocuje údaje v reálnom čase. Silné sanie 1 800 Pa pritom dokáže s podlahy odstrániť nečistoty, ktoré sú zbieranie špeciálnymi metličkami. Svojim profesionálnym upratovaním tak nevynechá ani rohy a iné zákutia izieb, pričom si stále necháva bezpečný 1 cm odstup od steny. Veľká 5 200 mAh batéria mu poskytuje dostatok energie na 2,5 hodinové nepretržité vysávanie.

V prípade potreby sa tento skvelý Xiaomi vysávač automaticky pripojí k dokovacej stanici. Akumulátor je však dostatočne chránený aj voči poškodeniu skratom, podbitím, prehriatím a iným nepriaznivým elektrickým javom. Celý priebeh vysávania pritom môže používateľ sledovať pomocou aplikácie Mi Home, ktorá mu ukáže aktuálny stav vysávania, ale umožňuje tiež naplánovať čas, kedy bude vysávač pracovať. Vďaka malej hlučnosti si ho doma majiteľ takmer ani nevšimne.

Výborná cena s doručením z EU skladu

Pravdaže, v ponuke predajcov elektroniky je niekoľko desiatok ďalších inteligentných vysávačov, no Xiaomi Mi Robot Vacuum ponúka v danej cenovej kategórii jedne z najlepších vlastností, aké mu môže konkurencia len ticho závidieť.

Kúpiť Xiaomi Mi Robot Vacuum vysávač za 233 € s doručením z EU skladu
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

Rovnako to platí aj pri cene, ktorá sa teraz v našom FonTech Shope dostala na skutočne nízkych 233 €. Počet kusov tohto inteligentného domáceho pomocníka v medzinárodnej verzii je však obmedzený a navyše je balík odosielaný z EU skladu, takže pri doručení nehrozia žiadne dodatočné poplatky.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom