banner-mi-notebook-air-13


Už zajtra, 23. decembra, spoločnosť Xiaomi predstaví vylepšenú verziu pôvodného Xiaomi Mi Notebook Air, ktorý na trh prišiel koncom júla. Ten má okrem už potvrdenej 4G LTE konektivity prísť aj s výkonnejším hardvérom v rovnako kompaktnom tele.

Len deň pred predstavením však unikajú detailnejšie hardvérové špecifikácie a taktiež názov aktualizovaného notebooku od Xiaomi. Zajtrajší Xiaomi Mi Notebook Pro bude dostupný v rovnakých veľkostných variantoch, ako pôvodný model. Očakávať tak môžeme 12,5-palcovú a 13,3-palcovú verziu, pričom FullHD rozlíšenie by malo stúpnuť na veľmi jemné 4K.

xiaomi-mi-notebook-air-4g-verzia


zdroj fotografie: Weibo

Najvýkonnejšia verzia Mi Notebook Pro bude poháňaná high-endovým Intel Core i7-6700HQ procesorom, ktorému má sekundovať 16 GB operačná RAM pamäť. Na svoje si prídu aj fanúšici hier, keďže grafický výkon bude vďaka Nvidia GTX 960M grafike poriadne navýšený. „Pro-čko“ tiež v základe ponúkne 512 GB SSD úložisko, pričom sa očakáva aj slot pre rozšírenie pamäte.

Kúpiť Xiaomi Mi Notebook Air 13 za 670 €

zdroj fotografie: Weibo

Informácie o tejto hardvérovej výbave však nie sú nijak potvrdené, a tak sa zajtra môže všetko zmeniť. Stopercentne istí si môžeme byť len podporou 4G LTE sietí, ktorú potvrdila samotná spoločnosť. Cena takto vybaveného notebook od Xiaomi by nemala presiahnuť hranicu 6000 juanov, čo je v prepočte približne 830 €.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP