Ešte v priebehu augusta sa konala v Číne technologická konferencia, na ktorej sme sa dočkali zaujímavej novinky aj od obľúbenej značky Xiaomi. Nástupca úspešného notebooku Xiaomi Mi Pro prišiel s vylepšením, na ktoré mnohí z nás čakali. Teraz si ho konečne môžeš zaobstarať aj s našou zľavou.

Kupón s parádnou cenou

Pôvodný Xiaomi Mi Notebook Pro mal takmer všetko, čo potrebuje aj ten náročnejší používateľ na prácu. Jedinou väčšou výčitkou však bola slabšia grafická karta, ktorá mohla za špecifických okolností predstavovať určité obmedzenie. Lenže tomu je koniec. Novšia verzia prichádza s výrazne výkonnejšou kartou Nvidia GeForce GTX 1050 Max-Q so 4 GB GDDR5 pamäťou.

Kúpiť špičkový Xiaomi Mi Notebook Pro GTX za 796 €
Bezpečný nákup vo FonTech Shope

S touto zmenou tak došlo k zvýšeniu výkonu v porovnaní s predošlou grafikou MX150 až o 72 %. Ultrarýchla pamäť zároveň ponúka veľký priestor pre hladký beh graficky náročných aplikácií či hier aj pri FullHD rozlíšení. Tento nový model Xiaomi Mi Notebook Pro GTX teraz môžeš v našom FonTech Shope získať za 796 €. Ide o takmer úplne zhodnú hodnotu s oficiálnou čínskou cenou, takže skvelá príležitosť na kúpu. Zároveň sa treba poponáhľať pretože v tejto sume je dostupný len obmedzený počet kusov. Samozrejmosťou je známa doprava EU Priority Line, ktorá ťa oslobodí od colných poplatkov.

Výkonná výbava

Pre osobné súbory ti Xiaomi Mi Notebook Pro GTX ponúka 256 GB pamäte na rýchlom SSD disku. Nechýba tu však ani voľný M.2 SATA slot pre rozšírenie pamäte. O výkon sa ďalej stará skvelý Intel i5 8. generácie (8250U) a 8 GB DDR4 RAM.

Kristián Hrušovský / FonTech

Nový Xiaomi Notebook si po vzore svojho predchodcu zachováva aj elegantnú a najmä pevnú hliníkovú konštrukciu a 15,6″ FullHD displej. Podsvietená klávesnica ponúka špeciálne klávesy so zdvihom 1,5mm  pre pohodlné písanie, žiaľ opäť chýba numerická časť. Vylepšené je ale odvádzanie tepla. Produkované teplo hardvéru  odvádza dvojica špeciálnych trubíc. Vypomáha im aj dvojica ventilátorov s kovovými lopatkami, ktoré zvyšujú odvod tepla až o 38,5 %.

Kristián Hrušovský / FonTech

Xiaomi Notebook Pro GTX nezaostáva ani po stránke konektivity. Zákazník v ňom nájde pár rýchlych USB 3.0 portov, 1 x USB-C port, ale aj HDMI a slot pre čítanie pamäťových SD kariet. Aj v tomto prípade si dal výrobca záležať na kvalitnom zvukovom podaní. To prináša zvuková karta Realtek ALC298 v kombinácii s 5 W reproduktormi Harman Infinity a technológiou Dolby Atmos. Energiu dodáva výkonná 8000 mAh batéria, pri ktorej výrobca udáva výdrž 7-8 hodín v stand-by režime. Samozrejmosťou je tiež operačný systém Windows 10 vo verzii Home Edition.

Toto sú teda kompletné špecifikácie inovovaného Xiaomi Mi Notebook Pro GTX. Ak ťa tento notebook zaujal, súčasná cena ti ponúka skvelú príležitosť na jeho kúpu.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú