Teraz čítate
Xiaomi oficiálne potvrdilo predstavenie Mi Notebook Air s podporou 4G LTE sietí. Ponúknuť má aj vyšší výkon

banner-mi-notebook-air-13
Čínske Xiaomi tento rok okrem nadupaných smartfónov prekvapilo aj predstavením svojho úplne prvého notebooku, ktorý v technologickom svete opäť spôsobil ošiaľ. Xiaomi však tento rok ešte neskončilo a tesne pred Vianocami ukáže ďalšiu novinku.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, Google+ a Instagrame!

Čínsky gigant Xiaomi chce rok 2016 zakončiť vo veľkom. Na svojom oficiálnom Weibo profile zverejnilo teaser, ktorý láka na predstavenie novej verzie tohtoročného Xiaomi Mi Notebook Air. Ako sme sa už dozvedeli pár dní dozadu, pôjde o 4G LTE verziu pôvodného modelu, no Xiaomi sa v príspevku na tiež zmienilo o vyššom výkone. Je teda možné, že nový Mi Notebook Air bude vybavený novším procesorom, konkrétne by sa mohlo jednať o najaktuálnejšiu generáciu Intel procesorov, „sedmičkový“ Kaby Lake.

Otázkou však zostáva, ktoré LTE frekvencie bude 4G verzia notebooku od Xiaomi podporovať. Keďže na teaseri môžeme vidieť logo najväčšieho čínskeho operátora China Mobile, výrobca zrejme notebook nevybaví plnou podporou pre európske LTE siete. Už o 3 dni, presnejšie 23. decembra o 8:00 nášho času sa o novom Xiaomi notebooku dozvieme úplne všetko.

Zobraziť aktuálnu cenu Xiaomi Mi Notebook Air

mi-notebook-air-4g-predstavenie

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
67%
Chcem to
0%
Mám to
33%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Kristián Hrušovský
Zakladateľ a šéfredaktor jedinečného portálu FonTech.sk, milovník IT a smartfónov. O smartfóny sa zaujímam viac ako 4 roky, pričom k srdcu mi najviac prirástli Android smartfóny ale aj ostatné zariadenia z Číny. Kontaktovať ma môžete na kristian@fontech.sk
  • marek7610

    Ak nebude 800Mhz, tak bude vhodny iba pre mestkych uzivatelov. Pre cestovateľov asi nie. Bola by to škoda. Este je moznost zdielania wifi cez mobil. A to uz staci aj terajsia generacia Mi AIR.