banner-minote-pro
Zatiaľ najdrahším smartfónom v histórii spoločnosti Xiaomi je model Mi Note Pro, ktorý uzrel svetlo sveta pred niečo viac ako rokom. Za ten jeden rok pôsobnosti na trhu si ho obľúbilo množstvo používateľov a cena smartfónu postupne klesá na fantastické hodnoty.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Pri vstupe na slovenský trh stál Xiaomi Mi Note Pro veľmi vysokých 592 € a veľa záujemcov touto cenou neoslovil. Ako však išiel čas, cena sa pomaly, ale isto začala prepadať a o necelé dva mesiace bola už na hranici 500 €. V marci sa dal smartfón kúpiť za ešte krajších 472 € a toto intenzívne zlacňovanie sa dostalo až na takú úroveň, že v súčastnosti stojí len 336 €, čo je už poriadny prepad ceny oproti tej pri štarte predaja. Napríklad e-shop iBuygou.com má v ponuke model Mi Note Pro za 290 € a v tejto cene je samozrejme zarátaná aj plnohodnotná 2 ročná záruka so servisom v Európe.

Xiaomi Mi Note Pro 64GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


xiaomi-mi-note-pro-na-slovensku-3
Za zariadenie, ktoré ponúka krásny vzhľad s elegantným zahnutím zadnej strany, jemný 2K displej, procesor Snapdragon 810, 4 GB RAM, 64 GB úložisko, MIUI 7.2 a 13 MPx fotoaparát, je to skutočne veľmi lákavá ponuka. Pre tých, ktorí neradi riskujú akékoľvek objednávanie z Číny, sa jedná o perfektnú kúpu. Situáciu okolo tohto smartfónu budeme aj naďalej monitorovať a nevylučujeme, že v nasledujúcich dňoch alebo týždňoch sa dočkáme ďalšieho zníženia ceny.

Graf ceny produktu Xiaomi Mi Note Pro 64GB

Zdroj: Heureka.sk

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom