November minulého roka priniesol pre všetkých fanúšikov čínskych smartfónov vytúžený model Xiaomi Mi Note 2. Ten prišiel na svet s veľkou slávou a už za krátky čas sa prvé kusy rýchlo vypredali. Postupom času však prichádza chvíľa pre jeho nástupcu, Xiaomi Mi Note 3. O ňom nie sú zatiaľ známe žiadne bližšie informácie, no objavili sa prvé rendery, ktoré naznačujú, ako by mohol vyzerať.

Xiaomi Mi Note 2 zožalo pri svojom predstavení veľký úspech a gigant spolu s týmto modelom znova potvrdil, že skutočne patrí k tým najlepším. Do svojej vtedajšej novinky vložil množstvo inovácií, medzi inými aj procesor Snapdragon 821, veľkú operačnú pamäť RAM či zahnutý displej. Kombinácia tejto špičkovej výbavy dodáva pocit prémiového smartfónu, ktorý aj dnes môže konkurovať mnohých svetoznámym konkurentom. S novým rokom však pomaly nastáva čas na príchod nástupcu tohto skvelého modelu. Aj keď doteraz nie sú o Xiaomi Mi Note 3 dostupné žiadne bližšie informácie, nedávne rendery budia dojem, že sa výrobcovi zas raz podarí majstrovský kúsok.

Xiaomi Mi Note 2 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Xiaomi Mi Note 3 prvý renderzdroj fotografie: MyDrivers

Nenechaj si ujsť
Recenzia | Xiaomi Mi Note 2: Zahnutý elegán z Číny ako náhrada za Note 7?

Na týchto renderoch môžeš vidieť predpokladaný dizajn, ktorý znova tvorí exkluzívna sklenená konštrukcia a zahnutý displej. Ten postupuje až k okrajom zadnej steny. Na spodnej strane nájdeme aj 3,5 mm audio jack a zdá sa, že celý smartfón bude niesť výrazné dizajnové prvky svojho predchodcu, teda aspoň podľa tvorcu renderov. Koncept obsahuje aj ultrazvukový snímač odtlačkov prstov. Časom sa však o novom nástupcovi dozvieme určite viac, no nateraz si musíme vystačiť s týmito nádhernými rendermi v našej galérii.

zdroj fotografií: MyDrivers

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom