banner-mi5s
Xiaomi Mi Note 2 je najočakávanejším a najdiskutovanejším produktom od čínskeho giganta tento rok. Nový nástupca rady Mi Note by dokonca mohol na trhu nahradiť miesto po Samsungu Galaxy Note 7.  Na internete sa objavili naozaj potešujúce informácie, ktoré hovoria, že Mi Note 2 by malo podporovať aj všetky európske LTE frekvencie. Taktiež by mal phablet disponovať zakriveným displejom, no táto informácia je už známa dávnejšie.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Jeden z najväčších mínusov pri kúpe smartfónov od Xiaomi bola a stále je obmedzená podpora LTE sietí na území Európy, keďže telefóny čínskeho giganta nepodporujú operátormi najpoužívanejšie B20 pásmo (800 MHz). Na istom čínskom blogu sa však objavili informácie, že novinka by sa mohla stať výnimkou a podporovať by mala všetky európske LTE frekvencie.

Xiaomi Mi Note Pro 64GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

xiaomi-mi-note-2-lte-podpora

Na rovnakom čínskom blogu sa objavili tiež informácie od zamestnancov Xiaomi, ktorí tvrdia, že si novinku vyskúšali a opísali zahnutý 5,7-palcový displej. Xiaomi Mi Note 2 je podľa nich návykový a určite sa oplatí investovať do kúpy! Cenovka bude stále oveľa nižšia ako v prípade vlajkových lodí od konkurencie, ktoré sa mu môžu výbavou postaviť. Vidíme, že na novú vlajkovú loď čínskej spoločnosti počujeme len slová chvály. Na oficiálne predstavenie, ktoré sa bude konať už 25. októbra, sa nesmierne tešíme.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
12%
Páči sa mi to
54%
Chcem to
31%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
4%
O autorovi
Jakub Duchoň
Som veľkým fanúšikom smartfónov a IT technológií, mimo toho rád cestujem, čítam knihy a počúvam dobrú hudbu. Najviac zo všetkého však milujem futbal, ktorému sa venujem už 12 rokov.