banner-redmi-pro
Dlho očakávaný Xiaomi Mi5S konečne dostal oficiálny dátum predstavenia, ktoré sa bude konať už 27. septembra. Po únikoch a špekuláciách si teda konečne mnoho fanúšikov vydýchlo. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Avšak, o jednom smartfóne v poslednej dobe bolo dosť ticho, a to o Mi Note 2. Aj na tento phablet už čakáme poriadne dlho a o predstavení sa stále mlčí. Výbavu aj dizajn Xiaomi Mi Note 2 však už dôkladne poznáme, no je možné, že nakoniec príde verzia s ešte lepšou výbavou. Upozornil na to dnes screenshot, ktorý údajne pochádza zo Xiaomi Mi Note 2 Pro. Pravosť screenshotu samozrejme, nemôžeme zaručiť a je dosť možné, že ani nepochádza z telefónu. Snímka zo sekcie „Info o telefóne“ hovorí o štvorjadrovom procesore taktovanom na 2.6 GHz (Snapdragon 821), 8 GB RAM pamäti, 256 GB úložisku a o Androide 7.0 Nougat.

Xiaomi MiNote 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

mi-note-2-screenshot-image

TIP: Xiaomi Mi5S po nespočetných dohadoch a špekuláciách dostal svoj oficiálny dátum predstavenia!

S takýmito špecifikáciami by sa Mi Note 2-ka stala absolútne najvýkonnejším smartfónom sveta. Na jednej strane, smartfón s takýmito špecifikáciami sa zatiaľ zdá byť dosť nereálny, no na druhej strane, vývoj napreduje a o pár mesiacov či rokov sa určite stane aj 8 GB RAM bežným štandardom. Zatiaľ však nepredbiehajme a sústreďme sa na Xiaomi Mi5S, ktorý uvidíme 27. septembra.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
62%
Páči sa mi to
19%
Chcem to
14%
Mám to
5%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.