banner-mi-note-2
Aktuálna vlajková loď spoločnosti Xiaomi, model Mi Note 2, bol predstavený koncom minulého roka. V tom čase prišiel len v dvoch farebných variantoch, no farebné spektrum tohto smartfónu sa už čoskoro rozrastie.

Už na tohtoročnom veľtrhu CES 2017 sme mohli vidieť viacero nových farebných verzií vlajkovej lode Xiaomi Mi Note 2. Konkrétne išlo o ružovú, zelenú a fialovú verziu. CEO Xiaomi, Lei Jun, nedávno na svojom oficiálnom Weibo účte publikoval fotografie novej, koralovo modrej farebnej verzie Mi Note 2, s ktorou pózuje pri lyžovačke vo Švajčiarsku. Podľa jeho slov sa nádherný modrý Mi Note 2 do predaja dostane už čoskoro.

Xiaomi Mi Note 2 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Xiaomi Mi Note 2 je často označovaný ako alternatíva k už mŕtvemu Samsungu Galaxy Note 7. Aj preto sa možno Xiaomi rozhodlo vydať svoju vlajkovú loď v jednom z originálnych farebných prevedení phabletu od juhokórejského giganta. Len nedávno sa do predaja dostala globálna verzia Xiaomi Mi Note 2, ktorú si môžeme kúpiť aj my. Dostupný je však zatiaľ len v čiernej verzii za vyšších 634 €.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP