Teraz čítate
Xiaomi Mi Note 2 v koralovo modrej farbe už čoskoro

banner-mi-note-2
Aktuálna vlajková loď spoločnosti Xiaomi, model Mi Note 2, bol predstavený koncom minulého roka. V tom čase prišiel len v dvoch farebných variantoch, no farebné spektrum tohto smartfónu sa už čoskoro rozrastie.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, Google+ a Instagrame!

Už na tohtoročnom veľtrhu CES 2017 sme mohli vidieť viacero nových farebných verzií vlajkovej lode Xiaomi Mi Note 2. Konkrétne išlo o ružovú, zelenú a fialovú verziu. CEO Xiaomi, Lei Jun, nedávno na svojom oficiálnom Weibo účte publikoval fotografie novej, koralovo modrej farebnej verzie Mi Note 2, s ktorou pózuje pri lyžovačke vo Švajčiarsku. Podľa jeho slov sa nádherný modrý Mi Note 2 do predaja dostane už čoskoro.

Xiaomi Mi Note 2 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Xiaomi Mi Note 2 je často označovaný ako alternatíva k už mŕtvemu Samsungu Galaxy Note 7. Aj preto sa možno Xiaomi rozhodlo vydať svoju vlajkovú loď v jednom z originálnych farebných prevedení phabletu od juhokórejského giganta. Len nedávno sa do predaja dostala globálna verzia Xiaomi Mi Note 2, ktorú si môžeme kúpiť aj my. Dostupný je však zatiaľ len v čiernej verzii za vyšších 634 €.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
40%
Chcem to
60%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Kristián Hrušovský
Zakladateľ a šéfredaktor jedinečného portálu FonTech.sk, milovník IT a smartfónov. O smartfóny sa zaujímam viac ako 4 roky, pričom k srdcu mi najviac prirástli Android smartfóny ale aj ostatné zariadenia z Číny. Kontaktovať ma môžete na kristian@fontech.sk
  • marek7610

    Bodla by od vas recenzia na tento fónik. Global verziu!

    • Ahoj, recenziu na Mi Note 2 už dávno máme :) Rozdielom je naozaj len tá dodatočná podpora 800 MHz frekvencie v prípade Global verzie.