Spoločnosť Xiaomi dnešným dňom (6. apríla) oslávila svoje 8. narodeniny a za tento čas toho stihla naozaj dosť. Aj keď ide stále o pomerne mladú značku vo svete technológií, na svojom konte majú stovky rôznych produktov, vrátane ich vôbec najdrahšieho – Xiaomi Mi Laser projektor.

Najnižšia cena bez ďalších poplatkov

Xiaomi Mi Laser projektor nie je hocijaký projektor. Ide o prémiové zariadenie v tejto oblasti, o čom svedčia nielen použité komponenty, ale aj jeho cena. Aj keď je to vôbec najdrahší produkt v portfóliu spoločnosti, konkurenciu stále drví pomerom ceny a výkonu. Teraz ho však kúpiš ešte o 50 € lacnejšie, a to vďaka kupónu v našom FonTech Shope. Výsledná cena prémiového Xiaomi Mi Laser projektora tak bude 1509 €.

Kúpiť Xiaomi Mi Laser Projektor za najnižších 1509 €
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

A keď vravíme výsledná, tak naozaj výsledná. Vďaka doprave EU Express, ktorá je v tomto prípade úplne zadarmo, nezaplatíš žiadne ďalšie poplatky navyše.

„Kinoplátno“ priamo v tvojej obývačke

Xiaomi Mi Laser Projector dokáže premietať obraz o uhlopriečke 80 až 150″, pričom jeho maximálna svietivosť je 5000 luménov. Pre dosiahnutie 150″ obrazu môže byť projektor od steny/plátna vzdialený maximálne 50 cm. Minimálna vzdialenosť je 5 cm. Projektor dokonca automaticky dokáže zaostriť premietaný obraz. Xiaomi Mi Laser Projector si nájde uplatnenie nielen v domácich, ale aj v menších profesionálnych kinách.

Objektív projektora je vyrábaný spoločnosťou Yorker, ktorá sa v optických technológiách pohybuje už dlhé roky. Obraz dokáže premietať v natívnom FullHD rozlíšení a užiť si môžeš aj 3D filmy. Projektor disponuje kontrastným pomerom 3000 : 1 a pre vysokú presnosť farieb bol vybavený aj ALPD 3.0 technológiou. Výrobcom udávaná životnosť je neuveriteľných 34 rokov pri 2-hodinovom dennom premietaní. Xiaomi však myslelo aj na perfektný audio zážitok, ktorý poskytnú 4 zabudované HiFi reproduktory, ale aj optický zvukový výstup SPDIF.

Celý projektor je poháňaný štvorjadrovým 64-bitovým procesorom Amlogic T968, ktorého Cortex-A53 sú taktované na 1,8 GHz. Procesoru dopomáha 2 GB RAM DDR3 pamäť a pre prípadné ukladanie súborov je k dispozícii aj 16 GB internej pamäte. Prostredníkom medzi hardvérom a používateľom je operačný systém Android 6.0 prekrytý špeciálne prispôsobenou nadstavbou MITV UI. Časť systému je možné preložiť do angličtiny veľmi jednoducho (viac vo videu na začiatku článku). Čo sa konektivity týka, k dispozícii je dual-band WiFi, Bluetooth 4.0, USB 3.0  a USB 2.0 konektory, Ethernet port, 1 x HDMI2.0/ARC a 2 x HDMI2.0.

Kupón je možné aplikovať v košíku:

Zobraziť celú galériu (1)
Screenshot / Gearbest

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom