Rozsiahlosť portfólia produktov spoločnosti Xiaomi snáď nemá hraníc. Svojimi špičkovými zariadeniami chcú ovládnuť každý segment trhu, čo sa im začína dariť nielen v domovskej Číne, ale aj v Európe. Aj keď sem ešte všetky svoje produkty nedovážajú, vďaka predajcom ako je Lightinthebox si ich môžeme zadovážiť priamo z ich európskych skladov. Mi Laser Projektor a Mi Roborock 2 sú tu teraz lacnejšie ako v Číne.

Čoraz viac čínskych predajcov elektroniky otvára svoje sklady v Európe, čím tak Európanom uľahčuje nákup najlepších čínskych výdobytkov. Medzi nich sa radí aj predajca Lighinthebox, ktorý teraz do svojho skladu v neďalekom Poľsku naskladnil nadupaný lasérový projektor aj najvyspelejší robotický vysávač od Xiaomi. A sú lacnejšie ako zo samotnej Číny! Oba produkty sú odosielané do 24 hodín od objednávky, pričom ich doručenie potrvá len 3 – 5 dní. V cene sú započítané všetky dane aj poštovné, čo znamená, že pre teba ako zákazníka ide o konečné ceny a nič navyše už doplácať nebudeš!

Xiaomi Mi Roborock 2 – anglická verzia

Finálna cena v EU sklade: 372 €

Kúpiť vysávač Mi Roborock 2 z poľského skladu za 372 €
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

Xiaomi Mi Roborock 2 je veľký pracant využíva laserový detektor vzdialenosti, ktorý vysávaču umožňuje vidieť celé jeho okolie. Táto detekcia prebehne až 1800-krát za jedinú sekundu, čo znamená, že sa vysávač naozaj nikdy nestratí. Spoločnosť Xiaomi ďalej uvádza, že podobnú laserovú technológiu využívajú aj samoriadiace autá. V aktuálnej akcii v EU sklade kúpiš oficiálnu medzinárodnú verziu s anglickým jazykom a európskou nabíjačkou.

Zobraziť celú galériu (0)
Kristián Hrušovský / FonTech

Nenechaj si ujsť
Recenzia | S robotickým vysávačom Xiaomi Mi Roborock 2 úplne zabudneš na upratovanie

Mi Roborock 2 je vysokointeligentný produkt, ktorý podporuje simultánnu lokalizáciu a mapovanie. Taktiež využíva algoritmus, ktorý umožňuje zmapovanie celého terénu a následné vypočítanie tej najefektívnejšej trasy čistenia. Sacia sila dosahuje hodnotu 2000 pa, pričom k dispozícii ti bude 5200 mAh batéria s výdržou vysávania 2,5 hodiny. Okrem vysávania dokáže tento robot aj poumývať, na čo je vybavený mopom a 500 ml nádržkou na vodu. Nabíjanie je pritom samočinné, takže aj z tohto pohľadu ide o pokročilú technológiu. Samozrejmosťou je, že vysávač môžeš nastavovať aj prostredníctvom mobilnej aplikácie.

Xiaomi Mi Laser Projektor

Finálna cena v EU sklade: 1504 €

Kúpiť Xiaomi Mi Laser Projektor z poľského skladu za 1504 €
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

Xiaomi Mi Laser Projector dokáže premietať obraz o uhlopriečke 80 až 150″, pričom jeho maximálna svietivosť je 5000 luménov. Pre dosiahnutie 150″ obrazu môže byť projektor od steny/plátna vzdialený maximálne 50 cm. Minimálna vzdialenosť je 5 cm. Projektor dokonca automaticky dokáže zaostriť premietaný obraz. Xiaomi Mi Laser Projector si nájde uplatnenie nielen v domácich, ale aj v menších profesionálnych kinách.

Objektív projektora je vyrábaný spoločnosťou Yorker, ktorá sa v optických technológiách pohybuje už dlhé roky. Obraz dokáže premietať v natívnom FullHD rozlíšení a užiť si môžeš aj 3D filmy. Projektor disponuje kontrastným pomerom 3000 : 1 a pre vysokú presnosť farieb bol vybavený aj ALPD 3.0 technológiou. Výrobcom udávaná životnosť je neuveriteľných 34 rokov pri 2-hodinovom dennom premietaní. Xiaomi však myslelo aj na perfektný audio zážitok, ktorý poskytnú 4 zabudované HiFi reproduktory, ale aj optický zvukový výstup SPDIF.

Celý projektor je poháňaný štvorjadrovým 64-bitovým procesorom Amlogic T968, ktorého Cortex-A53 sú taktované na 1,8 GHz. Procesoru dopomáha 2 GB RAM DDR3 pamäť a pre prípadné ukladanie súborov je k dispozícii aj 16 GB internej pamäte. Prostredníkom medzi hardvérom a používateľom je operačný systém Android 6.0 prekrytý špeciálne prispôsobenou nadstavbou MITV UI. Časť systému je možné preložiť do angličtiny veľmi jednoducho (viac vo videu na začiatku článku). Čo sa konektivity týka, k dispozícii je dual-band WiFi, Bluetooth 4.0, USB 3.0  a USB 2.0 konektory, Ethernet port, 1 x HDMI2.0/ARC a 2 x HDMI2.0.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom