Na domácom čínskom trhu sa začali predávať lacné slúchadlá Xiaomi Mi Dual-Unit, ktoré sľubujú na svoju cenu veľmi sľubnú kvalitu.

Napriek nízkej cenovke, v prepočte necelých 9 eur, pôsobia slúchadlá veľmi kvalitne a obsahujú niekoľko vlastností, ktoré by sme v tejto cenovej kategórií hľadali ťažko. Dizajn slúchadiel je jednoduchý a lesklý. Pohodlne sa nosia aj vďaka nízkej hmotnosti. Slúchadlá ponúkajú konštrukciu, ktorá zaisťuje pohodlné nosenie a podľa výrobcu sadnú každému.

Výbava prekvapí

Xiaomi Mi Dual-Unit sú vybavené duálnou dynamickou cievkou a keramickou akustickou štruktúrou, ktorej výsledkom je čistý zvuk a redukcia šumu. Produkuje vraj lepšie výsledky ako zariadenia s Hi-REs certifikáciou a hravo prekonáva zvuk s kvalitou CD.

Integrovaný je aj mikrofón s trojtlačidlovým ovládaním a  klasický 3,5 mm jack. Drôt slúchadiel je vyrobený z jemného TPE materiálu, ktorý sa nezamotáva tak jednoducho. Dostupné sú v čiernej a bielej farbe prostredníctvom obchodu Mi Home v Číne. Oficiálna cena bola stanovená na 69 juanov, čo je v prepočte približne necelých 9 €.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom