Slúchadlá Xiaomi Mi Capsule oficiálne: Ergonomický dizajn, mikrofón a cena 9 €!

banner-redmi3proXiaomi popri predstavovaní smartfónov nezabúda ani na ostatné produkty, ktorých výrobe sa venuje. Medzi také produkty patria aj slúchadlá. Najnovším prírastkom sú nové Xiaomi Mi Capsule, ktoré ponúkajú ergonomický dizajn v tvare kapsuly, mikrofón a oficiálna cena bola stanovená len na 69 Yuanov, čo je v prepočte okolo 9 €.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Hlavnou prednosťou je, ako sme už spomenuli, inovatívny dizajn v tvare kapsuly. Ten má za úlohu veľmi pohodlné nosenie v ušiach. Samotné štuple sú vyrobené zo silikónu, čo zabezpečuje mäkkú a hladkú povrchovú úpravu. A práve pohodlie je najdôležitejšia vlastnosť slúchadiel hneď po kvalite zvuku. Slúchadlá sú dostupné v čiernom a bielo-zlatom prevedení.

Xiaomi Piston Iron môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


45-stupňový uhol prispieva k pohodlnému noseniu

45-stupňový uhol prispieva k pohodlnému noseniu

xiaomi mi capsule tlacidla

Slúchadlá disponujú aj tlačidlami na ovládanie a mikrofónom

xiaomi mi capsule 2

Medené káble sú obalené kevlarom, ktorý poskytuje dobrú odolnosť

Xiaomi Mi Capsule sa už dnes začali predávať na oficiálnej stránke Mi.com za spomínaných 9 €. To však platí len pre čínsky trh, a pre nás budú k dispozícií v e-shope iBuygou.com. Cena je však, samozrejme, vyššia, a to skoro 18 €. Stále je to však vzhľadom na kvalitu a vlastnosti slúchadiel prijateľná cena.

xiaomi-mi-capsule

Zdroj: Xiaomi

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
33%
Páči sa mi to
33%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
33%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.