Slúchadlá Xiaomi Mi Capsule oficiálne: Ergonomický dizajn, mikrofón a cena 9 €!

Teraz čítate
Slúchadlá Xiaomi Mi Capsule oficiálne: Ergonomický dizajn, mikrofón a cena 9 €!

banner-redmi3pro

Xiaomi popri predstavovaní smartfónov nezabúda ani na ostatné produkty, ktorých výrobe sa venuje. Medzi také produkty patria aj slúchadlá. Najnovším prírastkom sú nové Xiaomi Mi Capsule, ktoré ponúkajú ergonomický dizajn v tvare kapsuly, mikrofón a oficiálna cena bola stanovená len na 69 Yuanov, čo je v prepočte okolo 9 €.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Hlavnou prednosťou je, ako sme už spomenuli, inovatívny dizajn v tvare kapsuly. Ten má za úlohu veľmi pohodlné nosenie v ušiach. Samotné štuple sú vyrobené zo silikónu, čo zabezpečuje mäkkú a hladkú povrchovú úpravu. A práve pohodlie je najdôležitejšia vlastnosť slúchadiel hneď po kvalite zvuku. Slúchadlá sú dostupné v čiernom a bielo-zlatom prevedení.

Xiaomi Piston Iron môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


45-stupňový uhol prispieva k pohodlnému noseniu

45-stupňový uhol prispieva k pohodlnému noseniu

xiaomi mi capsule tlacidla

Slúchadlá disponujú aj tlačidlami na ovládanie a mikrofónom

xiaomi mi capsule 2

Medené káble sú obalené kevlarom, ktorý poskytuje dobrú odolnosť

Xiaomi Mi Capsule sa už dnes začali predávať na oficiálnej stránke Mi.com za spomínaných 9 €. To však platí len pre čínsky trh, a pre nás budú k dispozícií v e-shope iBuygou.com. Cena je však, samozrejme, vyššia, a to skoro 18 €. Stále je to však vzhľadom na kvalitu a vlastnosti slúchadiel prijateľná cena.

xiaomi-mi-capsule

Zdroj: Xiaomi

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
100%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent strednej školy so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Vo voľnom čase rád píšem články, pozerám seriály a tiež bicyklujem. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.