TV box od Xiaomi je veľmi populárnym zariadením aj u nás. V priebehu októbra minulého roka pritom toto zariadenie od čínskeho výrobcu dostalo navyše zaujímavý update. Vďaka špeciálnemu kupónu môžeš teraz najnovší Mi Box S získať v lákavej zľave.

Xiaomi Mi Box S je jeden z mála Android TV boxov, na ktorom beží Android TV, a nie prispôsobená verzia Androidu pre mobilné telefóny. Navyše táto horúca novinka prináša vynovené prostredie založené na Android 8.1 Oreo a má aj dostať aktualizáciu založenú na Android 9.0 Pie. Mi Box S je špeciálnou medzinárodnou verziou TV boxu od Xiaomi, vďaka čomu si používateľský systém vychutnáš v slovenskom či českom jazyku.

V porovnaní s predchádzajúcou generáciou je vynovený dizajn samotnej krabičky. Elegantný, moderný a minimalistický. Mi Box S je tiež vybavený novým diaľkovým ovládačom, ktorý má tlačidlo zapnutia tentoraz uprostred, no stále v hornej časti. Hneď pod ním nájdete tlačidlo mikrofónu Google Asistent. K dispozícii je tiež gombík vyhradený pre Netflix, gombík Live TV a tlačidlo aplikácií. V porovnaní s predchádzajúcou generáciou je lepší aj dosah signálu.

Mi Box S bol predstavený na konferencii Google a obsahuje niekoľko pokročilých funkcií, vrátane Google Asistenta či Chromecast. Čo sa špecifikácií týka, Mi Box S podporuje 4K HDR pri 60 fps, ako aj Dolby DTS audio. Vylepšená verzia je dodávaná so štvorjadrovým procesorom s viacjadrovým GPU, 2 GB RAM, 8 GB pamäťou, rozhraním Bluetooth 4.2, jedným portom HDMI 2.0A, jedným audio výstupom, portom USB 2.0 a napájacím rozhraním.

Kúpiť nový Xiaomi Mi Box S so slovenským aj českým jazykom za 57 €
Kupón 1111GKB05

Ide teda o skvelú možnosť získať do svojej obývačke užitočného „parťáka“ pre sledovanie filmov či seriálov vo vysokom rozlíšení. Vďaka zľavnenej cene s kupónom 1111GKB05 vyjde nový Mi Box S len na 57 €. Doručenie cez dopravu DPD Express trvá 2-7 dní.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom