Sledovanie televízie pre niektorých predstavuje každodenný rituál. Nie každý je však s výbavou svojho televízora spokojný. Niet sa čo čudovať, ak majiteľom neumožňuje sledovať seriály cez internet, či užiť si obsah vo vysokom rozlíšení. 

Práve kvôli týmto nedostatkom sa začali vyrábať TV boxy, ktoré však bežným používateľom nie sú až tak známe. Vďaka nim sa za pár desiatok eur stane z tvojho televízora inteligentný kúsok, ktorý prinesie aj väčší počet možností. Zástupcov v tomto sektore má samozrejme aj čínske Xiaomi prostredníctvom svojich Mi Boxov. Xiami Mi Box je obľúbenou voľbou pre ľudí, ktorí hľadajú cenovo dostupný, kvalitný TV box.

Kúpiť Xiaomi Mi TV Box – Medzinárodná Verzia len za 56 €
Bezpečný nákup cez Fontech Shop

Okrem predstavenia nových smartfónov sa očakáva, že na Google podujatí v októbri bude predstavený aj nový Mi Box. Zariadenie sa uz predáva v Čine pod názvom Xiaomi Mi Box 4 a mimo Číny ponesie názov Mi Box S. Tento názov sa podľa spoločnosti XDA-Developers objavil v zozname zariadení, ktoré sú certifikované službou Google Play.

Produkt už prešiel Federálnou komisiou pre komunikácie a je na ceste na trh. Mi Box S bude rovnako, ako jeho predchodca podporovať prehrávanie videí v 4K a nezmení sa ani po dizajnovej stránke. Najväčšiu zmenu pravdepodobne prinesie diaľkový ovládač. Ten bude obsahovať nové tlačidlo mikrofón pre službu Google Assistant a špecializované tlačidlo Netflix.

Nový TV set up prinesie operačný systém Android 8.1 (Oreo). Cena zariadenia nie je známa. Očakáva sa, že by sa Mi Box S mohlo predávať za rovnakú cenu ako jej predchodca, teda približne 70 dolárov.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom