Xiaomi Mi Band je tretí najpopulárnejší fitness náramok na svete

banner-meizu-metal
Xiaomi Mi Band zaznamenal za posledný štvrťrok veľký nárast v predaji. To hovoria dáta IDC, americkej IT analytickej spoločnosti. Hovoria aj o náraste podielu Xiaomi na trhu s wearables o 815%.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Čo je tajomstvom úspechu Číňanov? Pre začiatok, je to jeden z najlacnejších smartbandov na trhu. Pritom je jedným z najužitočnejších. Za 20 € zo slovenských e-shopov získate výbornú výbavu. Xiaomi Mi Band je vybavený sériou čipov a senzorov pre meranie krokov a spálených kalórií. Možno ho využiť aj počas spánku. Spozná, aj keď vám niekto volá. No azda tým najlepším je obrovská výdrž batérie – až 30 dní.

Xiaomi MiBand môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


xiaomi mi band predaj

Z tabuľky je možné vidieť, že Xiaomi Mi Band sa púšťa do boja o prvenstvo so skutočnými alfa samcami na trhu – Apple Watch a FitBit. Predajnosť Xiaomi však prudko stúpa. Nikdy sa neuspokojí s tretím miestom. To ich posúva vpred.

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]