Xiaomi Mi Band 3 sa predáva už nejaký ten týždeň. Ide o jeden z najlepších fitnes náramkov na trhu a podčiarkuje to aj veľmi príjemnou cenovkou. Nevýhodou bola prítomnosť len čínskeho jazyka, čo sa však už mení. Dostupná je totiž nová aktualizácia, ktorá pridáva tak dlho očakávanú angličtinu.

Aj keď je Xiaomi Mi Band 3 nepochybne skvelým kúskom a dá sa zohnať za viac než prijateľnú sumu, niektorých používateľov mohla odradiť prítomnosť len čínskeho jazyka. Avizovaná podpora anglického jazyka bola v nedohľadne, no teraz je všetkému koniec, nakoľko najnovšia aktualizácia pridáva podporu aj tohto jazyka. Aj keď to bolo možné aj doteraz, išlo o neoficiálnu podporu a pri takýchto veciach existuje vždy isté riziko nenávratneho poškodenia zariadenia.

Nutná ručná inštalácia

Aj keď ide o oficiálnu aktualizáciu od výrobcu, momentálne je stále nutné ju nainštalovať ručne. Postup je však veľmi jednoduchý a zvládne ho naozaj každý. Stačí vymazať súčasnú verziu aplikácie Mi Fit a stiahnuť si tú najnovšiu s označením 3.4.4.1. Urobiť tak môžeš aj z tohto odkazu. Po jej inštalácii a pripojení náramku sa automaticky začne inštalovať aktualizácia (verzia firmvéru 1.2.0.8), ktorá okrem nového fontu pridáva aj anglický jazyk. Konečne tak budeš môcť náramok naplno využívať. Po úspešnej aktualizácii sa môžeš vrátiť späť k pôvodnej aplikácii Mi Fit.

Kúpiť Xiaomi Mi Band 3 len za 27 €
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

Bez obáv si tak môžeš zakúpiť čínsku verziu náramku. Tú máme momentálne za cenu 27 € a to v rámci bleskového výpredaja, kde má šancu si ho zakúpiť takmer každý. Mi Band 3 prichádza oproti predchodcovi s väčším OLED displejom či zobrazovaním počasia. Zvyšné funkcie sú veľmi podobné.

Za tip ďakujeme nášmu fanúšikovi.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom