Už isto vieš, že Xiaomi nemá vo svojom portfóliu produktov len smartfóny či smart náramky, ale aj plno inteligentných doplnkov pre domácnosť či kanceláriu. Jedným z nich je aj najnovšia čistička vzduchu Xiaomi Mi Air Purifier 2S.

Vytvorenie čistého prostredia v domácnosti je jedným zo základov spokojnosti aj zdravia. Najnovšia čistička vzduchu od Xiaomi, Mi Air Purifier 2S, ti ponúka OLED displej, na ktorom uvidíš dôležité informácie ako stav filtra či teplotu v miestnosti. Jas obrazovky ťa pritom nebude v noci vyrušovať, keďže sa automaticky prispôsobí okolitým podmienkam.

Základom čističky je filter so 360-stupňovým záberom, ktorý odstraňuje viac ako 99,99 % PM2,5 častíc zo vzduchu a radikálne tak zlepší kvalitu vzduchu v tvojej domácnosti či v kancelárii. Filter má pritom vysokú životnosť a stačí ho vymieňať len približne raz za šesť mesiacov.

Keďže ide o smart zariadenie nechýba možnosť WiFi pripojenia a ovládanie prostredníctvom mobilnej aplikácie Mi Home. Systém ťa napríklad automaticky upozorní na potrebu vymeniť filter a nastaviť si môžeš aj jednotlivé režimy čistenia. Čističku vzduchu od Xiaomi môžeš pokojne nechať zapnutú aj počas noci, pracuje veľmi ticho a má nízku spotrebu energie. Čistička disponuje kompaktným a minimalistickým vzhľadom a tak jej miesto v tvojej obývačke či izbe určite nájdeš.

Skvelý spoločník pre čistejšiu domácnosť

Svojimi schopnosťami sa teda čistička vzduchu od Xiaomi hodí do domácnosti či kancelárie a ak ťa zaujala máš teraz najlepšiu možnosť získať. V našom FonTech Shope je toto zariadenie momentálne v zľave a získaš ho za 150 €. Samozrejmosťou je už dodanie EU Express bez ďalších poplatkov na colnici.

Kúpiť Xiaomi smart čističku vzduchu 2S za 150 € bez DPH
Kupón vo FonTech Shope

Ak si sa teda už rozhodol pre čistejší vzduch a smart zariadenie od Xiaomi, musíš zvládnuť ešte jednu vec. K dispozícii je za akciovú cenu len 7 kusov tohto gadgetu, takže rýchlosť sa v tomto prípade vyplatí. Neváhaj teda a kúp si čističku vzduchu Xiaomi Mi Air Purifier 2S hneď a s najvýhodnejšími podmienkami.

Kupón aplikuješ v košíku:

Zobraziť celú galériu (4)
Screenshot / Gearbest

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom