Najnovšia vlajková loď od spoločnosti Xiaomi je predajným trhákom. Po tom, čo sa prvé kusy podarilo predať do niekoľkých sekúnd, môže spoločnosť oslavovať prekonanie ďalšieho míľniku.

Je to niečo vyše mesiaca, čo bola svetu predstavená nová vlajková loď spoločnosti Xiaomi, ktorú s napätím očakávali milióny fanúšikov. To, čo nám bolo naservírované, nielenže splnilo očakávanie, ale ich aj predčilo. Keď si k tomu ešte priradíme nízku cenovku, ide o ašpiranta na titul smartfón roka.

Míľnik, ktorý mnoho výrobcov nikdy nedosiahlo

Xiaomi Mi 8 ponúka tie najnovšie špecifikácie, zahrňujúce Snpadragon 845, 6 GB RAM či až 256 GB úložného priestoru. Ako prvý Android prichádza s 3D skenovaním tváre a tiež aj duálnym GPS systémom, ktoré sľubuje odchýlku len 30 centimetrov. Všetko to ešte viac umocňuje cenovka, ktorá je nastavená skutočne nízko. Dať približne 390 € za takýto smartfón je skutočne lákavé a v domovskej Číne je cena dokonca ešte o čosi nižšia. Niet preto divu, že prvé kusy sa predali za neuveriteľných 38 sekúnd.

Ošiaľ pritom ani zďaleka neskončil a zakladateľ Xiaomi, Lei Jun, sa na čínskej sociálnej sieti Weibo pochválil, že trvalo len 18 dní, kým sa spoločnosti podarilo predať 1 milión kusov zariadení. To je skutočne obdivuhodné číslo, ktoré môže závidieť nejeden výrobca. Pre porovnanie, Samsung dokázal rovnaký počet modelu Galaxy S9 predať za približne 3 mesiace, pri modeli Galaxy S8 to bolo zasa 37 dní. O to cennejší je tento skalp, ak sa vezme do úvahy, že Xiaomi je prioritne len na čínskom a indickom trhu a nepôsobí globálne, ako Samsung či Apple. Takisto nemíňa na reklamu niekoľko miliónov eur. Koniec koncov, samotné zariadenie je veľmi dobrou reklamou.

Kúpiť vlajkovú loď Xiaomi Mi 8 (6 GB + 64 GB) za fantastickú cenu 392 €

Kúpiť vlajkovú loď Xiaomi Mi 8 (6 GB + 128 GB) za fantastickú cenu 409 €

Najnovšiu vlajkovú loď je možné kúpiť aj vo FonTech Shope, a to prostredníctvom obchodu Geekbuying. Ten ho ponúka za neuveriteľnú cenu 392 € a pri zvolení dopravy EU Priority Line ti príde bez akýchkoľvek ďalších poplatkov. Cena platí pre biele prevedenie.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú