Xiaomi neustále rozširuje portfólio svojich produktov, ku ktorým patrí aj špeciálny ultrazvukový čistič s názvom EraClean. Ten dokáže odstráni akúkoľvek špinu z rôznych menších predmetov a objednať si ho môžeš za veľmi prijateľnú cenu. 

Vytvára vlny s frekvenciou až 45 000 Hz 

Čistenie niektorých predmetov býva často náročné a v niektorých prípadoch takmer nemožné, pokiaľ ide napríklad o hodinky, šperky, kľúče alebo predmety so škvrnami na povrchu. Xiaomi však má pre teba nové riešenie v podobe jednoduchého ultrazvukového čističa EraClean, ktorý si s nečistotami hravo poradí.

EraClean funguje podľa očakávania na báze ultrazvukových vĺn, ktoré vysiela vo frekvencii 45 000 Hz. Tie vytvárajú bublinky s veľkosťou od 50 do 500 mikrometrov, ktoré sa pri pôsobení tlaku rozťahujú a praskajú, a na povrch tak narážajú so silou až 1 000 atmosfér. Efektívne tak dokážu odstrániť okrem nečistôt aj odtlačky prstov, olej či dokonca zápach. 

Dizajn čističa je veľmi jednoduchý, je zložený z plastu s vnútrom z nehrdzavejúcej ocele a ovláda sa jedným tlačidlom umiestneným vo vrchnej časti. Jeho celkové rozmery sú 211 x 101 x 61 mm, hmotnosť činí 345 g a vnútorná nádoba na čistenie má veľkosť 158 x 68.5 x 38.5 mm.

Premrštená nie je ani cena, pričom tento skvelý kúsok technológie je dokonca momentálne dostupný aj s kupónom BGERCL, s ktorým ťa vyjde na necelých 22 €.

Kúpiť ultrazvukový čistič Xiaomi EraClean za necelých 22 € s kupónom BGERCL 

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom