Spoločnosť Xiaomi poznáme ako flexibilného výrobcu, ktorý vie zákazníkovi ponúknuť takmer všetko, o čo si zažiada. Od nového smartfónu, cez slúchadlá, varič ryže, až po tak obyčajnú vec, akou je pero. K tejto pestrej ponuke patria aj produkty, ktoré rozžiaria tvoju izbu či byt.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Každý správny fanúšik čínskych zariadení musí poznať spoločnosť Xiaomi, od ktorej si môžeš kúpiť aj šikovný LED pásik Yeelight. Aj takáto na prvý pohľad obyčajná vec však môže poslúžiť ako skvelý prostriedok ku skrášleniu rôznych priestorov, ktorým môžeš dodať nový „nádych“ s jasnými farbami tohto LED pásika. Ten je konštruovaný tak, aby vydržal aj časté ohýbanie a mohol byť umiestnený naozaj kdekoľvek. Stačí ho len jednoducho prilepiť a zapojiť do elektrickej siete. Navyše je tento pásik možné bezdrôtovo ovládať prostredníctvom smartfónu s aplikáciou Mi Home.

zdroj fotografie: TechStage

Kúpiť Xiaomi Yeelight Smart Light Strip za 28 €

S Yeelight Smart Light pásikom si budeš môcť zvoliť rôzne farby, ktorými má svietiť, a to len s pomocou jedného tlačidla. Vďaka vysokej priepustnosti svetla budú diódy žiariť naozaj skvelo a teplotu farieb taktiež zmeníš jednoducho pomocou aplikácie. Aby toho nebolo málo, Xiaomi pridalo možnosť prispôsobenia tohto pásika hudbe, na ktorú začne reagovať. Okrem toho ponúka skutočne široké možnosti využitia a do detailov si ho môžeš nastaviť podľa svojich požiadaviek. K dispozícia je aj podpora slávnej aplikácie IFTTT.


zdroj fotografie: GearBest

Aj napriek svojim mnohým funkciám však tento LED pásik nespotrebuje veľa energie a je odolný voči vode a prachu, čo zabezpečuje certifikácia IP65. Tento skvelý doplnok so širokými možnosťami využitia môžeš teraz kúpiť v e-shope GearBest, kde sa ocitol v jedinečnej akcii za 28 €.

zdroj fotografie: GearBest

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
79%
Chcem to
14%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
7%
O autorovi
Matúš Mitro
Milovník nových technológií, obzvlášť tých zo sveta smartfónov, ktoré mu učarovali už poriadne dávno. Má rád dobrú hudbu, nepohrdne kvalitným filmom, ale ani debatou o rôznych inováciách. Kontakt: [email protected]