banner-redmi-3sSpoločnosť Xiaomi je známa tým, že nepozná zmysel slovíčka ,,nemožné“. Tento fakt sa nám potvrdzuje pri každom jednom smartfóne a rovnako aj pri všetkých produktoch, ktoré spoločnosť vyrába do domácností. Najnovší z nich dokáže opäť niečo výnimočné, a to premeniť čistú vodu na ešte čistejšiu.

V poslednom čase sa akoby roztrhlo vrece s rôznymi gadgetmi od obľúbenej čínskej spoločnosti. Behom krátkych chvíľ sme sa ich dočkali vskutku požehnane. Veď len tento mesiac sme mohli byť svedkami predstavenia až šiestich rôznych inteligentných produktov. Xiaomi však naďalej pokračuje v predstavovaní ďalších a ďalších. Najnovší z nich je podobne, ako nedávno predstavená mini práčka, určený prevažne do domácností. Čínsky výrobca zostal verný tradícii a novinku vyrába v spolupráci s inou spoločnosťou. Táto spoločnosť nesie názov Viomi a stará sa o výrobu kanvíc, ktoré dokážu filtrovať nečistoty vo vode. Preto nie je azda žiadnym prekvapením, že spolupráca týchto výrobcov so sebou prináša práve takýto produkt, ktorý nesie označenie Viomi L1.

Xiaomi Redmi 3S môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

TIP: Xiaomi oficiálne predstavilo inteligentnú mini práčku s cenou 200 €

Hlavnou výsadou tejto filtračnej kanvice je nepochybne dezinfekcia pomocou UV žiarenia spolu so 7 zabudovanými filtračnými vložkami. Rozmery tejto kanvice činia 265 x 145.5 x 262 mm a je schopná poňať 1,5 litra tekutín. Spomínaných 7 inteligentných filtrov pochádza z Nemecka a Južnej Kórei, takže o ich kvalitatívne parametre sa rozhodne netreba obávať. Ďalej treba spomenúť, že každý z týchto filtrov je vyrobený z iného materiálu, aby dokázali na seba pútať čo najväčšie množstvo nečistôt a baktérií. Dezinfekcia pomocou ultrafialového žiarenia dokáže vodu zbaviť všetkých choroboplodných zárodkov a taktiež znížiť podiel jeho nečistôt.

TIP: Xiaomi Wowstick 1fs je ďalší cool gadget od Xiaomi, ktorý budeš chcieť!

Kanvica prichádza so zabudovanou batériou, pomocou ktorej je možné uskutočniť na jedno nabitie až 40 filtrácií. Viomi L1 je teda okrem kuchynských stolov vhodné aj na cesty, keďže jeho nabíjanie prebieha skrz microUSB konektor. Filtre majú životnosť zhruba 6 týždňov, po ktorých bude nutná ich výmena. Medzi ďalšie nesporné výhody tejto kanvice patrí spracovanie prívodu vody, ktorý zachytáva vodu v každom jednom uhle a zaistí, aby všetky kvapky vody prešli filtrom. Na prečistenie celého objemu kanvice pritom nebudete čakať dlhšie ako 3 minúty. Tento užitočný výrobok je v Číne možné predobjednať za 33 €, pričom odosielanie zákazníkom je naplánované na 4. októbra.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom