Či už na sebe fyzicky pracuješ, alebo iba plánuješ začať, táto ponuka sa ťa týka v oboch prípadoch. Do Európy totiž dorazila inteligentná váha, ktorá si ťa získa nielen perfektnými vlastnosťami, ale aj skvelou cenou. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Svoju kondíciu môžeš sledovať hneď niekoľkými inteligentnými zariadeniami. Fitness náramkom, inteligentnými teniskami alebo inteligentnou váhou. Takýto produkt, samozrejme, nechýba ani v ponuke čínskeho technologického giganta Xiaomi.

Minimalistický dizajn a moderné technológie

Xiaomi smart váha druhej generácie sa vyznačuje minimalistickým dizajnom a hrúbkou iba 14,75 mm. Väčšina jej plochy je biela a v hornej časti je ukrytý LED displej zobrazujúci základné údaje. Nosnosť váhy je maximálne 150 kg, takže udrží aj tých objemnejších. Vďaka jedinečným senzorom dokáže analyzovať až 10 údajov, ako napríklad telesnú hmotnosť, svalovú hmotnosť, bazálny metabolizmus, viscelárny tuk, či BMI index.

Všetky tieto údaje si ale rovno môžeš prezerať cez aplikáciu Mi Fit, ktorá s váhou komunikuje cez Bluetooth. Váha navyše dokáže zaznamenávať údaje individuálne až pre 16 používateľov. Okrem detailného prehľadu o tvojom tele ti ale ponúkne aj motiváciu, aby si dosahoval ďalšie úspechy.


zdroj fotografie: Xiaomi

Pomôže ti byť fit za skvelú cenu

Veľkým lákadlom pre kúpu je okrem početných vlastností hlavne cena, ktorú nastavili Číňania priamo v Európe veľmi nízko. Za tento užitočný kúsok techniky si totiž pýtajú senzačných 31 €. K cene si treba prirátať ešte 9 € za rýchlu dopravu, s ktorou budeš mať od odoslania váhu doma do štyroch pracovných dní. Celková cena Xiaomi Mi Scale 2 váhy tak bude stále parádnych 40 €.

Kúpiť Xiaomi smart váhu druhej generácie za 31 €
Nemecký sklad

Za túto cenu je však dostupných už iba okolo 100 kusov a zásoby sa rýchlo míňajú, takže kúpu by si rozhodne nemal dlho odkladať. Pre porovnanie, v čínskom sklade stojí Xiaomi Mi Smart Scale 2 vysokých 60 €, čím sa táto limitovaná ponuka v Európe stáva neodolateľnou.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
100%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.
  • WayTooLong

    Za 40 € must buy. Kto chce seriozne schudnut nejaketo to kilecko, tak tato vaha je idealny pomocnik. To jak su tie ciselka presne je uz otazne ( min. telesna vaha je presna urcite ) ale staci, ked ide graf tel. vahy a tuku smerom nadol a cloveka to hned motivuje makat dalej. Z psychickeho hladiska to dost pomaha pri chudnuti. Za tych par € sa to maximalne oplati. Mne to pomohlo dat dole 9 kg za 50 dni. Z 92 na 83. Pred kupou tej vahy som sa o to snazil uz par rokov ale chybal mi tam ten motivacny aspekt, ktory dokaze prave tato vaha poskytnut.

  • Na odkaze, ktorý ste poslali, je úplne iná váha – ide o najlacnejší model od Yunmai. V článku píšeme o najlepšej verzii váhy od Xiaomi.