Originálne inteligentné hodinky Huami Amazfit vznikli v spolupráci so spoločnosťou Xiaomi. Od ich premiéry si miesto našli na zápästiach mnohých spokojných zákazníkov. Tí teraz majú možnosť zaobstarať si aj ich lacnejšiu verziu, ktorá sa už dostáva do tých najznámejších čínskych e-shopov.

 
Xiaomi v minulom roku predstavilo inteligentné hodinky Huami Amazfit, ktoré sú zhmotnením dokonalého nástroja pre športovcov, ale aj elegantného doplnku na zápästie. Pokiaľ sa ti však ich cena zdá privysoká, je tu pre teba „Lite“ verzia týchto inteligentných hodiniek. Tie zobrazujú informácie na 1,28″ displeji, ktorého okraje sú zaoblené v 2.5D tvare.

Súčasťou výbavy je aj odolné sklo Gorilla Glass 4, ktoré chráni obrazovku pred poškodením. Na zápästie si majiteľ hodinky nasadí vďaka kvalitne spracovanému remienku, s ktorým dosahujú hmotnosť smiešnych 32 g. Celkovo teda zariadenie pôsobí veľmi elegantne a hodia sa teda na rôzne príležitosti. Dostupný model, ktorý teraz nájdeš vo FonTech Shope pritom ponúka bielu farbu, takže s nimi rozhodne vynikneš.

Samozrejmosťou je využitie pri športovej činnosti. Sledovanie polohy používateľa v reálnom čase zabezpečuje špičkový GPS modul spolupracujúci so satelitným systémom GLONASS a vďaka certifikácii IP67 zvládnu tieto inteligentné hodinky aj pobyt pod vodou. Vo výbave však nechýba ani barometer pre meranie atmosférického tlaku či kompas. Okrem toho si môžeš počas používania sledovať aj spálené kalórie, tep srdca, ale zároveň aj prijímať a čítať notifikácie či SMS správy.

Biela verzia s poriadne lákavou cenou

Huami Amazfit Watch Bip (Lite) sú dôkazom, že aj „odľahčená“ verzia môže priniesť množstvo skvelých možností, ktoré využije široké publikum zákazníkov.Dostupná je teraz aj biela verzia s naozaj lákavou cenou. Tento elegantný kúsok nájdeš už za 49 €. Ponuka je dostupná len pre prvých 7 objednávok, takže nesmieš váhať.

Kúpiť hodinky AMAZFIT Watch Bip Lite v bielom prevedení za 49 €
Zľavový kupón vo FonTech Shope

Obrovským „plusom“ je tiež to, že sa jedná o verziu s plnohodnotným anglickým jazykom, takže sa pri ich vybalení nemusíš obávať nezrozumiteľných čínskych znakov. Nezabudni zvoliť aj dopravu cez EU Express, ktorá ti zaistí bezproblémové doručenie bez potreby vybavovať náležitosti na colnici.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom