Xiaomi v poslednom čase predstavuje produkty zamerané aj pre hráčov. Po hernom notebooku Mi Gaming Laptop a iných herných doplnkoch prichádza herná stolička AutoFull Gaming Chair. Xiaomi herná stolička

V rámci svojho crowdfundingu Xiaomi predstavuje nadupanú hernú stoličku AutoFull Gaming Chair. Samotná stolička je zameraná hlavne pre hráčov e-športov, no určite ňou nepohrdnú ani hráči iných žánrov. Ako sa na Xiaomi patrí, stolička je vyrobená z kvalitných materiálov a so svojím dizajnom zaujme na prvý pohľad.

Kvalitné materiály a vyhotovenie

AutoFull Gaming Chair má oceľový rám a sedacia časť s operadlom je vyrobená z polymérovej peny, ktorá je pokrytá treťou generáciou syntetickej PU kože. Poťah kože je vyhotovený v dvojfarebnom prevedení, ktoré je tvorené kombináciou čiernej farby s možnosťou výberu druhej farby, konkrétne šedej, žltej a modrej. Nechýba ani oporný vankúš na krk a bedrá.

Cena, ako sa na Xiaomi patrí

Stoličku je možné nastaviť do štyroch rôznych uhlov a to 90 °, 100 °, 120 ° a 155 °. Maximálna nosnosť je 1136 kg s výškou 124 cm, zadnou šírkou 48 cm a prednou šírkou 55 cm. Operadlá na ruky je možné nastaviť až do výšky 41 cm. Najzaujímavejšou vlastnosťou stoličky je určite cena, ktorá sa pohybuje na hranici približne 128 €. Stolička je aktuálne dostupná len v Číne a o ďalšej dostupnosti pre Európu cez predajcov tretích strán zatiaľ nemáme žiadne informácie.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom