Teraz čítate
Xiaomi ponúka laserové vygravírovanie vlastnej grafiky pre Mi Notebook Air. Zadarmo

banner-mi5
Dnes v Číne prebiehal úplne prvý výpredaj Xiaomi Mi Notebooku Air v 12.5-palcovej verzii. Ten mal samozrejme veľmi dobrý úspech a notebook bol vypredaný vo veľmi krátkom čase, čomu sa ani niet čudovať.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Xiaomi si však pre kupcov pripravilo veľmi príjemné prekvapenie v podobe možnosti laserového vygravírovania vlastného loga / grafiky na notebook. Naposledy dával výrobca takúto možnosť ešte v roku 2014 v servisnom stredisku v Pekingu. Teraz túto ponuku rozšíril a po novom je už služba ponúkaná v 19 servisných strediskách. Laserové gravírovanie je, bohužiaľ, možné uplatniť len na text, no napriek tomu predpokladáme, že mnoho záujemcov túto zaujímavú službu využije.

xiaomi-mi-notebook-air-unboxing-fotky (17)

TIP: Toto sú ceny Xiaomi Mi Notebook Air pre nás, Slovákov

I keď je táto služba dostupná len v čínskych servisných strediskách, tak napríklad e-shop iBuygou.com ponúka gravírovanie na power banky. Nie je teda vylúčené, že službu bude ponúkať aj na Xiaomi notebooky a tak si za malý poplatok budeme môcť nechať vygravírovať text alebo logo podľa vlastného výberu aj my, zákazníci mimo Číny.

Laserové gravírovanie Xiaomi power banky od eshopu iBuygou.com

Laserové gravírovanie Xiaomi power banky od e-shopu iBuygou.com

Využili by ste laserové gravírovanie aj vy? Čo by ste si nechali do notebooku vygravírovať vy?

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
25%
Páči sa mi to
75%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.
  • Jiří Mrázek

    Ač to možná bude znít divně nechal bych si tam vygravírovat logo Xiaomi. Nevím proč tam není, osobně jsem pyšný na tu značku. Hlavně proto aby mi nikdo neřekl „Hele vole to sis koupil epla?

    • Xwert Is

      No povedal by som že sa to skorej podobá na Surface od MS než na Macbook…