Toto sú Xiaomi gadgety, o ktorých si zrejme ešte nepočul


Spoločnosť Xiaomi sa o svojich skalných fanúšikov patrične stará a snaží sa im tak prinášať stále nové zaujímavé produkty. Tí najvernejší, ktorí si na kvalitné výrobky jednoducho potrpia, ich môžu využívať pri širokej škále rôznych činností. Nižšie sa však nachádza šestica produktov, o ktorých doteraz nemusel vedieť ani ten najväčší fanatik.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Xiaomi športové tenisky

zdroj fotografie: Xiaomi

Kvalitná, priedušná a pružná obuv je pri vykonávaní akéhokoľvek športu nesmierne dôležitá. Čínsky technologický gigant si je toho plne vedomý, a tak mu nič nebránilo v tom, aby začal vyrábať vlastné športové tenisky. Tie spĺňajú všetky uvedené atribúty, pričom sú dostupné čiernom a sivom farebnom prevedení. Tieto tenisky sa okrem toho môžu pochváliť pomerne nízkou cenovkou, no zohnať ich, nanešťastie, nie je vôbec jednoduché. My ti však hľadanie uľahčili a ak ťa táto obuv dokázala zaujať, môžeš si ju objednať na tomto odkaze.

Xiaomi vankúš

zdroj fotografie: Xiaomi

Áno, máš pravdu, o podobnom produkte sme nedávno písali. Faktom však zostáva, že predtým vedel o jeho existencii len málokto. Ak si ale potrpíš na dobrý spánok a vyhovujú ti síce drahé, no na druhú stranu poriadne kvalitné vankúše, spoločnosť Xiaomi sa o tvoje potreby opäť dokáže postarať. V širokom portfóliu jej produktov totižto nájdeš aj ergonomický antialergický vankúš s hmotnosťou 1,3 kg. Vnútornú výplň tvorí prírodný latex, pričom vonkajší poťah je vyrobený z bavlny. Aj tento výrobok si môžeš pokojne zakúpiť, k čomu ti poslúži tento odkaz.

Nenechaj si ujsť
Máš problémy so spánkom? Vyriešiť by ich mohol tento vankúš od Xiaomi!

Xiaomi dáždnik

zdroj fotografie: Xiaomi

Nasledujúci výrobok ťa dokáže plnohodnotne ochrániť aj pred tým najväčším lejakom. Vonkajší plášť je totižto potiahnutý teflónom, vďaka čomu po tomto dáždniku stekajú kvapky ako po lotosovom liste. Dáždnik je navyše plne prenosný, pričom je k nemu dodávané praktické vrecko, ako aj pútko na držanie.

Xiaomi kufor

zdroj fotografie: Medgadgets

V prípade, že rád cestuješ, mohol by ťa zaujať kufor, ktorý opäť pochádza z továrne spoločnosti Xiaomi. Jeho váha predstavuje príjemných 2,9 kg, zatiaľ čo ponúka objem až 36 litrov. Vzhľadom na rozmery sa tak jedná o klasickú príručnú batožinu, ktorú si so sebou môžeš vziať do lietadla. Aby toho nebolo málo, k dispozícií je aj väčšia verzia s objemom 64 litrov. V prípade, že svoje oblečenie túžiš prenášať v kufri od tvojej obľúbenej spoločnosti, klikaj sem.

Xiaomi MiPad Transformer

zdroj fotografie: MyGadgets

Určite si už počul o ozrutných robotoch, ktorý sa dokážu behom krátkej chvíľky premeniť v osobný automobil. Transformeri nemusia byť len nezmyselným výplodom sci-fi snímok, čo ti najlepšie dokáže táto netradičná verzia tabletu MiPad. Ten sa totižto taktiež dokáže veľmi rýchlo pretransformovať do podoby hrôzostrašného robota. Tento jedinečný gadget môžeš detailnejšie preskúmať na tomto odkaze.

Xiaomi MITU Robot

zdroj fotografie: Twitter

V prípade, že si už o Transformer verzii MiPad-u počul a ocenil by si nejakého reálnejšieho robota, máme pre teba prekvapenie. Xiaomi MITU Robot je totižto plne funkčný, pričom ho môžeš ovládať skrz tvoj smartfón. Aby toho nebolo málo, môžeš si ho preskladať do rôznych podôb. Vďaka 1700 mAh vstavanej batérii sa s týmto robotom môžeš hrať nepretržite až 12 hodín, po ktorých ho budeš musieť pripojiť na nabíjačku. Opäť si tento produkt môžeš vďaka overeným e-shopom objednať až k nám na Slovensko, k čomu je určený tento odkaz. Navyše môžeš využiť aj zľavový kupón MITUROBOTLB, ktorý jeho cenu značne zredukuje.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
11%
Páči sa mi to
72%
Chcem to
6%
Mám to
6%
Nepáči sa mi to
6%
Neznášam to
0%
O autorovi
Patrik Tarics
Pre technológie dýcham! Okrem toho ma však zaujímajú aj dobré filmy, seriály, hudba a šport každého druhu. Ak chceš so mnou prehodiť pár slov, môžeš ma kontaktovať na mail [email protected]