Ako je už zvykom, Xiaomi so svojou sériou zaujímavých gadgetov neprestáva prekvapovať. Tým najnovším je malá powerbanka, ktorá zároveň slúži ako ohrievač rúk, píše Gizmochina.

Powerbanka a ohrievač rúk v jednom

Najnovšia vychytávka od Xiaomi nie je len klasická powerbanka so zaujímavým dizajnom, ale ide aj o skvelú vychytávku na prichádzajúce zimné mesiace. Tento maličký gadget dokáže okrem nabíjania smartfónu aj generovať teplo, pričom slúži ako ohrievač rúk.

Samotná powerbanka má kapacitu 5 000 mAh, a poskytuje dvojstranné ohrievanie pri konštantnej teplote 52 stupňov Celzia. Textúra zariadenia sa zároveň skladá z hliníkovej zliatiny, čo poskytuje skvelú vodivosť tepla.

Pokiaľ ide o bezpečnosť, spoločnosť tvrdí, že powerbanka je okrem iného vyrobená z ABS plastu, ktorý je odolný voči ohňu. Nechýbajú tiež zabudované bezpečnostné opatrenia ako automatické vypnutie a ochrana pred prebitím.

Na zariadení sa nachádzajú iba dve tlačidlá, pričom ľavé je určené na ovládanie napájania a zobrazenie stavu batérie, a pravé po stlačení trikrát za sebou aktivuje funkciu ohrievania, a tiež zobrazí aktuálnu teplotu výhrevu, informuje Xiaomi Today. Akonáhle sa ohrievanie aktivuje, powerbanka sa do piatich sekúnd začne veľmi rýchlo zahrievať, až pokým nedosiahne teplotu 52 stupňov.

Tento vychytaný zimný gadget je k dispozícii v troch farebných variantoch, ktorými sú zelená, ružová a červená, a vďaka svojej malej veľkosti sadne veľmi príjemne do ruky. Pokiaľ ťa zaujíma jeho cena, Xiaomi Powerbank and Hand Warmer sa zatiaľ v domovskej Číne predáva za približne 18 €, čo je naozaj prijateľná suma.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom