Xiaomi svoje pestré portfólio produktov neustále rozširuje a v jeho ponuke nechýbajú ani domáci „strážcovia“ alias domáce kamery. Po niekoľkých úspešných modeloch prišiel výrobca na trh s ďalším kvalitným kúskom.

Bezpečnosť našich domovov v dnešných dňoch netreba brať na ľahkú váhu a skvelú prácu pri strážení domácnosti v posledných rokoch odvádzajú aj domáce kamery od Xiaomi. Z línie týchto zariadení má používateľ možnosť vybrať si z naozaj pestrej ponuky. Všetkých svojich kolegov, ale za sebou necháva model, ktorý nesie označenie Dafang. Na prvý pohľad obyčajná kamera s krabicovým dizajnom ale v sebe skrýva omnoho viac, ako by sme si mysleli.

Bezpečnosť domácnosti nechaj na Xiaomi

Najdôležitejšou vlastnosťou, podľa ktorej posudzujú zákazníci domáce kamery je kvalita obrazu a detaily, ktoré dokáže zaznamenať. Práve v tom patrí kamera Xiaomi Dafang k tým najlepším a každý kút domácnosti je schopná zachytiť vo FullHD rozlíšení. Nechýba jej ani širokouhlý 120° objektív. Počas dňa dokáže táto kamera natáčať záznamy s frekvenciou 15 snímok za sekundu. Nočné podmienky sú náročné pre mnohé kamery a fotoaparáty, no aj v tomto prípade sa Xiaomi vyšvihlo a tento model vybavilo 6 infračervenými diódami. Noc zníži frekvenciu snímkov za sekundu na 10. Obraz je však v porovnaní s ostatnými modelmi omnoho svetlejší a detailnejší.

Aj ten najmenší pohyb dokáže Xiaomi Dafang zachytiť až na vzdialenosť 9 metrov. Svoje záznamy z domácnosti si používateľ môže prezerať aj prostredníctvom smartfónu. K tomu slúži aplikácia Mi Home, ktorá je dostupná pre systém Android, ale aj iOS. Videozáznamy si z nej majiteľ stiahne nielen prostredníctvom Wi-Fi, ale aj USB portu, prípadne jednoducho vyberie pamäťovú microSD kartu, ktorá môže dosahovať kapacitu až 128 GB.

Najnižšia cena

Kúpiť domácu kameru Xiaomi Dafang za 19 €
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

Xiaomi tak domácou kamerou Dafang opäť raz dokázalo, že aj v tomto segmente elektroniky patrí medzi najlepších. Elegantná konštrukcia tohto zariadenia jednoducho zapadne do každej domácnosti. Svojimi vlastnosťami však predčí mnohých konkurentov a zákazníkov zláka nízkou cenou, ktorú nájdeš v našom FonTech Shope. Vďaka limitovanému bleskovému výpredaju cena klesla na skvelých 19 €.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP