Xiaomi 15. decembra uskutoční konferenciu, čo predstaví?

banner-redmi-note-3
Značka Xiaomi je už určite väčšine dobre známa. Mnohí ju poznajú hlavne kvôli kvalitným smartfónom, ktorých ceny nemajú konkurencie.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Avšak, Xiaomi produkuje celú škálu zariadení, ktoré útočia aj na iné trhy, ako je ten mobilný. V jej portfóliu sa objavili produkty ako vzduchový či vodný filter, balančný skúter a táto spoločnosť vyprodukovala dokonca aj cestovný kufor. 15. decembra má spoločnosť naplánované ďalšie predstavenie nových produktov. Čo to však bude tentoraz môžeme pre nedostatok informácií len hádať.

s_18d14d2658914b7594ece0d23ad09f41

Pošuškáva sa o inteligentnom vysávači, respektíve inteligentných robotoch, ktorí vyčistia váš dom, zatiaľ čo budete v práci či na výlete. Xiaomi už predtým ukázalo svoj záujem o „smart“ produkty v domácnosti: žiarovka Yeelight či Mi Router sú toho dôkazom. Z tohto pohľadu inteligentný vysávač z dielne tejto spoločnosti naozaj dáva zmysel. Ak Xiaomi predsa len takéto zariadenie predstaví, s najväčšou pravdepodobnosťou pôjde opäť len o čínsky trh. A čo si myslíte vy? Mali by ste o také zariadenie záujem, ak by bolo dostupné aj u nás?

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Pavol Lupták
Už počas štúdia na vysokej škole bol môj záujem pomerne neustále upriamený na najnovšie novinky zo sveta moderných technológií a vedy. S radosťou ich teraz testujem a najmä odhaľujem ich nedostatky. Zaujímam sa aj o témy ohľadom bezpečnosti dát a ochrany súkromia na internete. Moje postrehy a niečo zo súkromia môžeš sledovať aj na Instagrame a Twitteri (@l_u_p_t_i). E-mail: [email protected]