Gadgety od čínskeho tech giganta Xiaomi sú naozaj obľúbené. O to viac fanúšikov si získavajú v parádných zľavách. Jednu takú si teraz pripravil aj e-shop Lightinthebox, ktorý priam masívnu zľavu spustil na Xiaomi Mi Bluetooth reproduktor druhej generácie.

Xiaomi vo svojej širokej ponuke zákazníkom pripravilo aj druhú generáciu reproduktora, s ktorým môže používateľ počúvať svoju obľúbenú hudbu kdekoľvek. Prostredníctvom moderného Bluetooth 4.2 pripojenia ho jednoducho stačí spárovať so smartfónom a zábava sa môže začať. Okrem Bluetooth pripojenia je dostupný aj štandardný AUX konektor a microUSB konektor, cez ktorý sa repráčik nabíja. Kvalitnú reprodukciu vyšších, stredných, ale aj hlbokých tónov zabezpečuje dvojica repráčikov s maximálnym výkonom 5 W. Dynamický ráz hudbe dodáva malý subwoofer v strede konštrukcie.

Veľa muziky za málo peňazí

Energiu na dlhé hodiny počúvania prináša slušná 1200 mAh batéria, ktorá na jedno nabitie bez problémov vydrží aj 10 hodín. S hmotnosťou len 155 g a kompaktnými rozmermi 154.5 x 60 x 25.5 mm je tento skvelý gadget od Xiaomi ideálnym pre počúvanie muziky tam, kde káble a externý zdroj energie nie sú k dispozícii.

Kúpiť Xiaomi Mi Bluetooth reproduktor 2 za 14 €
Zľavový kupón SQUAREMI8

To najlepšie prichádza na záver – cena. Bežná cena tohto reproduktora sa pohybuje na hranici 22 €, no vďaka kupónu SQUAREMI8 od e-shopu Lightinthebox ťa tento kúsok aj s poistením voči strate vyjde na nádherných 14 €. Ide o jednu z najnižších cien, za ktorú sa Mi Bluetooth Speaker 2 predával. Akcia je však obmedzená na 15 kusov, preto by si dlho rozmýšľať nemal.

Kupón je možné aplikovať v druhom kroku v košíku:

Nakúp cez nás a získaj špeciálnu zákaznícku starostlivosť

E-shop Lightinthebox patrí medzi TOP5 najväčšie internetové obchody s elektronikou a oblečením v Číne. Na trhu pôsobia už od roku 2007 a za pomerne dlhých 11 rokov si dokázali medzi zákazníkmi vybudovať veľmi dobrú reputáciu. Medzi ich najväčšie výhody patria nízke ceny, rýchle časy dodania a taktiež skvelá zákazníka starostlivosť.

Vďaka FonTechu však získaš špeciálnu zákaznícku starostlivosť. Stačí nakúpiť cez náš web a automaticky sa stávaš súčasťou najbezpečnejšieho nákupu z Číny. Stratený alebo nedodaný balík, problémový produkt alebo reklamácia? Pri všetkých týchto problémoch ti vďaka našim priamym kontaktom v Lightinthebox dokážeme asistovať a všetko vyriešiť. V prípade problémov nás stačí kontaktovať na e-mail redakcia(at)fontech.sk s číslom objednávky.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom