90Fun Puppy1 Robotic Suitcase je cestovný kufor, ktorý otvoríš snímačom odtlačkov prstov. Kto iný v tom môže mať prsty ako Xiaomi.

Shanghai Runmi Technology Co. Ltd je úspešná eko spoločnosť, ktorá si tiež adoptovala meno 90 Points. Okrem toho ponúka svoje produkty pod hlavičkou Xiaomi. Tentoraz sa tieto spoločnosti postarali o cestovný kufor, tiež známy pod menom 90Fun Puppy1 Robotic Suitcase. Ide už o druhú generáciu cestovného kufra, no táto na rozdiel od predchodcu ponúka biometrické prvky otvárania.

Klasický zámok spolu so snímačom odtlačkov prstov

90Fun Puppy1 Robotic Suitcase ponúka snímač odtlačkov prstov od švédskej spoločnosti FCP, rovnako ako klasický zámok TSA so štruktúrou jednobodového prepojenia. Kufor umožňuje uložiť až 5 rôznych odtlačkov prstov pre otvorenie. Snímač je napájaný dvoma AA batériami, ktoré dokážu vydržať pol roka. V prípade vybitia batérií je možné použiť USB kábel pre dočasné dobitie a napájanie.

Odolný pomocník na cestách

Samotný kufor prichádza s jednoduchými líniami a nordickým dizajnom. Telo kufra je vyrobené z PVC materiálu a trojvrstvovej kompozitnej dosky, ktorú poskytla spoločnosť Bayer Makrolon. Rám je vyrobený z hliníkovej zliatiny 6. generácie, ktorá sa vyznačuje vysokou tuhosťou a odolnosťou voči tlaku a nárazom. Telo je teda postavené tak, aby vydržalo aj hrubé zaobchádzanie a kolieska zas poskytnú hlavný chod. Rúčka kufra tak bez problémov utiahne 14 kg. Celkovo sú dostupné 3 farbené prevedenia – žltá, tmavomodrá a čierna. Kufor si zatiaľ môžu zakúpiť len domáci Číňania za zaujímavú cenu, ktorá činí približne 125 €.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom